فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آدم‌ربایی ۳۰۰۰ دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل ماموران قرار گرفت، مدعی شد: کارگر ساختمانd هستم؛ چند روز قبل فرد ناشناسی به صورت تلفنی با من ارتباط گرفت و مدعی شد که برای بازدید از یک ساختمان نیمه‌کاره به میدان آزادی بروم؛ هنگامی که به محل موردنظر رسیدم چند مرد جوان خود را کارفرما معرفی کردند که در ادامه نیز داخل خودروی آنها نشستم اما پس از نوشیدن آبمیوه، بی‌هوش و ربوده شدم!

شاکی پرونده ادامه داد: آدم‌ربایان در خانه موردنظر ابتدا چشمانم را بستند و سپس با طناب از سقف آویزانم کردند! آنها پس از اینکه من را هدف ضرب و جرح قرار دادند، فیلم شکنجه‌ام را برای پسرم ارسال و در ازای آزادی من، درخواست ۳ هزار دلار پول کردند!

او در ادامه گفت: پس از اینکه پسرم پول را به سختی و با مشارکت فامیل‌ها، تهیه و به حساب ارزی آدم‌ربایان در خارج از کشور واریز کرد، آنها من را در یکی از محله‌های چهارباغ کرج رها کردند! براثر این حادثه چند روزی در بیمارستان بستری بودم حالا به اداره پلیس آمدم و با مدارکی که در دست دارم (عکس‌های ارسال شده از شکنجه‌ها برای فرزندم) قصد دارم تا از آنها شکایت کنم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  رزمایش طرح زمستانی پلیس راهنمایی و رانندگی و دستگاه‌هایامدادی

اقدامات اطلاعاتی تیم جنایی نشان می‌داد، پسر شاکی ۳ هزار دلار  ( معادل یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان) را از طریق یکی از صرافی‌های تهران به حساب آدم‌ربایان در یکی از کشورهای همسایه واریز کرده است؛ از سوی دیگر، کارآگاهان پلیس آگاهی در نخستین گام ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی، هویت متهمان را شناسایی و نسبت دستگیری آنها با دستور قضایی اقدام کنند.

به گزارش تایمز، تحقیقات برای روشن شدن زویای پنهان پرونده  و دستگیری متهمان توسط پلیس تهران ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آدم‌ربایی ۳۰۰۰۰دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد