سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون دستیاری از فردا

ثبت نام مجدد داوطلبان در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی از فردا ۲۰ فروردین آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت نام جاماندگان چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی تمدید شد. بر این اساس متقاضیان از فردا شنبه ۲۰ فروردین تا روز دوشنبه ۲۲ فروردین ماه جاری می‌توانند با مراجعه به سایت این مرکز نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

شورای آموزش پزشکی در آخرین تصمیم خود اعلام کرد: با توجه به مشکلات داوطلبان و شلوغی‌های اسفند ماه، چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

این شورا درباره قدیمی بودن برخی منابع آزمون دستیاری پزشکی و رأی دیوان عدالت اداری در خصوص تغییر این منابع نیز تاکید کرد: دیوان عدالت اداری بر اساس مصوبات قبلی وزارت بهداشت مبنی بر این که منابع آزمون دستیاری هر ۲ تا ۵ سال یکبار باید تغییر کند، رأی به تغییر منابع آزمون داده بود که با حذف شرط سال و رفع نقص مصوبات، مشکل قدیمی بودن منابع حل شد و منابع آزمون دوره ۴۹ تغییری نمی‌کند.

همچنین معاونت آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: به منظور سهولت داوطلبان، منابع آزمون دستیاری مشابه آزمون پیش کارورزی خواهد بود و منابع آزمون را هیات بورد، تعیین و وزارت بهداشت این منابع را اعلام می‌کند.

به گزارش ایسنا، ثبت نام برای شرکت در چهل و نهمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی از روز یکشنبه، اول اسفند ماه گذشته آغاز شده بود.

انتهای پیام

حتما ببینید

عرضه اپلیکیشنی برای پرداخت‌های گردشگران خارجی

یکی از استارت‌آپ‌های مستقر در کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی و ارائه اپلیکیشنی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *