دوشنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۱

اجرای مسابقات و گردهمایی‌های قرآنی در منطقه ۱۵ شهر اصفهان

به گزارش خبرنگار ایمنا، حمیدرضا مکارمی، اظهار کرد: سرکشی از خانواده‌های قرآنی و شهدا از ابتدای ماه رمضان را در برنامه داشتیم که در یکی از خانواده‌ها سه نفر از اعضا، حافظ کل قر|آن کریم بودند.

به گفته وی، محفل تلاوت قرآن با حضور موسی معتمدی حافظ کل و اجرای گروه تواشیح بشارت در کنار گردهمایی خوشنویسان منطقه ۱۵ با کتابت سوره قدر در پارک کوثر را نیز در برنامه داریم.

معاون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری منطقه ۱۵ اصفهان ادامه داد: کتابت سوره قدر در کنار محفل قرانی پارک کوثر روز پنجشنبه اول اردیبهشت ماه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برنامه پویش روزه اولی ها در این منطقه، اظهار کرد: این برنامه برای کودکان و نوجوانان منطقه ۱۵ طراحی شده و این گروه های سنی با ثبت اطلاعات خود در سامانه ای که پیش از این اطلاع رسانی شده می توانند در مسابقه تلاوت سوره قدر شرکت کنند.

مکارمی افزود: افراد هفت تا چهارده ساله می‌توانند با ارسال فایل صوتی تلاوت خود از سوره قدر در این رقابت قرآنی شرکت کنند و جایزه بگیرند.

وی تصریح کرد: مسابقه دیگری با نام سفره‌های آسمانی همراه با جشن روزه اولی‌ها تدارک دیده‌ایم که نهم اردیبهشت ماه در محله جوزدان اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ دورهمی فعالان قرآنی منطقه بعد از شب‌های قدر را برنامه دیگر این مجموعه در ماه رمضان اعلام کرد و گفت: تشکل‌های قرآنی متعددی در این بخش از شهر صفهان فعال هستند که در مراسمی از برترین های آنها تقدیر خواهیم کرد.

حتما ببینید

یامین‌پور اجرای «کتاب‌باز» را تکذیب کرد/من خودم طرفدار سروش صحت هستم!

به گزارش ایمنا، «کتاب‌باز» یکی از برنامه‌های موفق تلویزیون است که در چند سال اخیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *