چهارشنبه , ۹ آذر ۱۴۰۱

اخطار آتش‌نشانی به بیمارستان‌های ناایمن تهران

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از عدم جدیت برخی دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در این خصوص انتقاد کرد.

قدرت‌الله محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ورود آتش‌نشانی تهران به موضوع ایمن‌سازی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ناایمن در پایتخت اظهارکرد: همه بیمارستان‌های شهر تهران بازرسی شده و مسائل ایمنی مرتبط به هر ساختمان بررسی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به صدور اخطار برای بیمارستان‌های ناایمن شهر گفت: به همه بیمارستان‌های ناایمن در شهر تهران اخطارهای لازم را ارائه کردیم تا به موارد لازم برای ارتقا ایمنی در آنها رسیدگی شود.

وی با تاکید بر همکاری وزارت بهداشت و درمان در خصوص ایمنی بیمارستان‌ها گفت: اتفاق خوبی است که در میان وزارت‌خانه‌ها، وزارت بهداشت به عنوان اولین وزارت‌خانه و حتی شخص خود وزیر به این موضوع ورود کرده و حتی به چند ساختمانی که از سوی آتش‌نشانی به عنوان نا ایمن شناسایی شده، نامه ارسال کرده است. در پی ارسال این نامه‌ها حتی چند بیمارستان تخلیه شدند و کار خوب پیش رفته است.

محمدی با بیان اینکه ناایمنی عمدتا در میان بیمارستان‌های قدیمی مشاهده می‌شود افزود:‌ امیدوارم طی مدت یک‌سال آینده این مساله رفع شده و نسبت به ایمن‌سازی بیمارستان‌ها اقدام شود.

بیشتر بخوانید:

فهرست خطرناک

ایمنی چه ساختمان‌هایی در تهران ارزیابی می‌شود؟

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه از سوی وزارت بهداشت همکاری‌های لازم با ما انجام شده است، در پاسخ به اینکه کدام وزارتخانه‌ها همکاری لازم را در خصوص ایمن سازی‌ ساختمان‌های نا ایمن شهر نداشتند گفت: متاسفانه یکی از مشکلات ما در خصوص ساختمان‌های دولتی است که شامل همه وزارتخانه‌ها می‌شود. وزارت بهداشت با ما همکاری کرده است اما دیگر وزارتخانه ها آن جدیتی که باید را در همکاری با ما نداشتند و امیدوارم که به این موضوع بیشتر توجه کنند.

انتهای پیام

حتما ببینید

ترور و شهادت یکی از کارکنان سپاه در اصفهان

ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مسلحانه علیه یک تن از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *