فیلترهای سرامیکی ریخته گری
منابع آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم

اطلاعات کامل درباره منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم

نحوه انتخاب منابع آزمون تیزهوشان نهم

مدارس تیزهوشان از مدرسه های خوب با سطح امکانات آموزشی بالا می باشد که ویژه دانش آموزان با استعدادی است که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم موفق به کسب عنوان قبولی شده اند. این آزمون متقاضیان بسیاری دارد و قبولی در آن کار چندان ساده ای نیست اما در عین حال نیز غیر ممکن نمی باشد و متقاضیان می توانند با تهیه منابع مطالعاتی مناسب و برنامه ریزی اصولی جزو اسامی پذیرفته شدگان در این آزمون باشند.

ثبت نام تیزهوشان
ثبت نام تیزهوشان

اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سال تحصیلی جاری، بسیار مهم می باشد و متقاضیان ورود به مدارس تیزهوشان بایستی برای موفقیت در این آزمون از منابع صحیح آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان مطلع باشند. داوطلبان شرکت در این آزمون با در دست داشتن اطلاعات کامل در رابطه با منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم، می توانند اقدام به برنامه ریزی صحیح و اصولی برای قبولی در آزمون تیزهوشان نمایند. کارشناسان صدای مشاور در این زمینه راهنمای عزیزان داوطلب در این آزمون می باشند، بنابراین تنها با یک تماس تلفنی، با کارشناسان صدای مشاور، این امکان را خواهند داشت که مطابق برنامه علمی و اصولی جهت مطالعه و قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم اقدام نمایند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قیمت مرغ در بازار گیلان کاهش می  یابد

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم (نهم) ۹۸-۹۹

همانطور که قبلا نیز شرح دادیم مهم ترین منابع آزمون تیزهوشان کتاب های درسی می باشد، در آزمون نهم به دهم نیز همینطور می باشد و بخش عمده سوالات از کتاب های درسی مطرح خواهد شد. اما برخی از سوالات خارج از کتاب است که در این مقاله به شرح این موضوع می پردازیم. در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، حدود یک سوم سوالات هر ماده درسی از پایه هشتم و حدود دو سوم سوالات نیز از پایه نهم سال تحصیلی طرح خواهد شد. سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم، از کتاب علوم تجربی، کتاب های ریاضی، کتاب مطالعات اجتماعی(تاریخ، جغرافیا، اجتماعی)، زبان و ادبیات فارسی و قرآن و معارف اسلامی (آموزش قرآن و پیام های آسمان) به صورت ۴ گزینه ای طرح خواهد شد.

درس ریاضیات مهم ترین درس این آزمون است که ۲۰ سوال با ضریب ۳ دارد. بعد از مطالعه کتاب درسی پیشنهاد می کنم از پکیج صفر تا صد دکتر حسینی استفاده نمایید و بعد برای تست زنی از کتاب ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز و کتاب ریاضیات تیزهوشان اندیشمند استفاده کرد.البته کتاب مبتکران(انصاری) و فارابی کتاب های مناسبی هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فروش سوخت روسیه به اروپا به اسم عربستان!

دوستان توجه کنید که ضریب (میزان اهمیت و تاثیر در نتیجه نهایی) دروس آزمون، برای قبولی در رشته های مختلف متفاوت می باشد‌، به عنوان مثال: اگر علاقه مند هستید که در رشته علوم تجربی ادامه تحصیل دهید، میزان اهمیت درس ریاضی بسیار زیاد است، در صورتی که برای پذیرش در رشته علوم انسانی‌، درس زبان و ادبیات فارسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات و مشاوره اینجا را کلیک نمایید.

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

خودرو هست، به مردم نمی‌دهند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، مدیران برخی از شرکت های خودروساز ادعا دارند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد