فیلترهای سرامیکی ریخته گری

امدادگرانِ دارای درجه ایثار هلال‌احمر قراردادی می‌شوند

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از انعقاد قرارداد با امدادگرانِ دارای درجه ایثار خبر داد و گفت: مراحل استعلام و بررسی پرونده امدادگران در حال انجام است و تا قبل از فرارسیدن نوروز نهایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ مهدی ولی‌پور با اشاره به دغدغه مدیران جمعیت هلال احمر برای انعقاد قرارداد با امدادگران دارای درجه ایثار گفت: در حال حاضر پرونده استخدامی امدادگران ایثارگری که تایید و به ساختمان صلح هلال‌احمر ارسال شده در حال بررسی است تا مراحل انعقاد قرارداد انجام شود.

وی با اشاره به این که انعقاد قرارداد زمان‌بر است و در حال حاضر مراحل استعلام مدارک دانشگاهی و کارت پایان خدمت امدادگران دارای درجه ایثار در حال انجام است، ادامه داد: پس از انجام استعلامات لازم، شرکتی که زیرنظر جمعیت هلال‌احمر فعالیت می‌کند و قرارداد ساعتی امدادگران تحت نظارت آن انجام می‌شود به صورت یکجا با این امدادگران قرارداد خواهد بست. 

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: تا قبل از نوروز ۱۴۰۲ قراردادها و استعلامات امدادگران دارای درجه ایثار نهایی شده و ابلاغیه آن برای انعقاد قرارداد به استان‌ها ارسال می‌شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مزاحمت تلفنی بیش از ۴ هزارنفر برای اورژانس تهران در یکهفته

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

انهدام باند فروش نوزاد در تهران/ فروش نوزاد به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، سردار علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد