یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

امیدواریم شهرداری‌ها سهم مالیات بر ارزش افزوده را دریافت کنند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه حق شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده بیشتر باشد، گفت: امیدواریم که حق شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده بیشتر از این باشد و بتوانند این ردیف درآمدی پایدار را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در ابتدای هشتادمین جلسه شورای شهر تهران گفت: امروز ۲۴ ذی‌‏الحجه، روز مباهله رسول اکرم با نصارا است. این روز مهم، روزیست که خداوند به پیامبر می فرمایید بگو فرزندانتان را بیاورید و ما نیز فرزندانمان را می آوریم و زنانتان را بیاورید و زنانمان را می آوریم و بدین ترتیب تقاضای مباهله می شود تا دروغ گویان را لعنت کنند.

وی افزود: وقتی که نصارا پیامبر و خانواده اش را شامل حضرت علی (ع) و امام حسن(ع) و امام حسین(ع) را دیدند از لعن و نفرین ترسیده و تن به مباهله ندادند و این از افتخارات اسلام است که رسول اکرم و خاندان پاک و طاهرش به هنگام ضرور به میدان آمدند و مخالفان ایشان عقب نشستند. امیدوارم که همیشه دنباله رو این رهبران فرزانه مکتبمان باشیم.

چمران در ادامه با اشاره به اینکه سوم مرداد روز خانواده و روز بزرگداشت بازنشستگان است، گفت: یکی از مواردی که دشمن آن را هدف گرفته است تا به نابودی بکشاند، خانواده است. خانواده مبنای زندگی ما انسان هاست و همه ما در خانواده رشد می‌کنیم و اولین نقش ها در ذهنمان از خانواده شکل می گیرد و برای همین روی خانواده تاکید شده و دشمن برای به هم ریختن خانواده در جامعه اسلامی ما، تلاش زیادی می کند که نمونه های آن را می بینید.

وی ادامه داد: بازنشستگان هم ذخایر اداری یک کشور هستند. آنان کسانی هستند که سال ها زحمت کشیدند و کار کردند و انرژی و جوانی خود را گذاشته اند و اکنون به سن بازنشستگی رسیده اند که البته بسیاری از ایشان هنوز توانمندی دارند و فعالیت می کنند. امیدوارم که هم خانواده‌های ما پربرکت و نمونه جامعه اسلامی باشند و هم بازنشستگان ما در مراتب خوبی در زندگی باشند و مشکلاتشان حل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور دکتر منظور رئیس کل سازمان مالیاتی کشور در صحن شورا گفت: امیدواریم که حق شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده بیشتر از این باشد که البته سابقا بیشتر هم بود و امیدواریم که همه شهرداری ها بتوانند مالیات بر ارزش افزوده را دریافت کنند.

انتهای پیام

حتما ببینید

فرودگاه‌های کشور موظف‌ به دریافت گواهینامه بین‌المللی هستند

معاون عملیات فرودگاهی با بیان اینکه فرودگاه‌های بین‌المللی تا تیرماه ۱۴۰۳ موظف به دریافت گواهینامه هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *