فیلترهای سرامیکی ریخته گری

انهدام باند فروش نوزاد در تهران/ فروش نوزاد به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، سردار علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: اوایل مردادماه امسال خبری از سوی اداره ثبت احوال مرکزی شهر تهران مبنی بر ارائه گواهی ولادت مشکوک به جعل به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ وصول شد که در پی آن رسیدگی به موضوع در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت. در ادامه با اعزام اکیپی از ماموران با توجه به مشهود بودن جرم، متهم دستگیر و به اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی، گفت: متهم در بازجویی‌های اولیه با توجه به اسناد موجود صراحتا اقرارکرد که پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک با همسرش در امر فرزندآوری ناموفق بوده و علیرغم معالجات پزشکی نتیجه‌ای حاصل نشده است تا اینکه با مشورت یکی از آشنایان به ناچار نزد فردی رفته و نوزادی را به قیمت توافقی ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کرده است. این فرد همچنین اعلام کرد که طی توافق صورت گرفته میان او و فروشنده نوزاد، مقرر شده تا شناسنامه‌ای برای این نوزاد به نام او و همسرش تهیه و تنظیم شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تاوان سنگین برای ورود غیرمجاز به محوطه شیرها در باغ‌وحشغنا

ولی‌پور گودرزی ادامه داد:‌ با اقرار صریح متهم و انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد سه زن ناشناس، بعد از ۹ ماه، نوزاد را در محدوده یکی از شهرستان‌های حومه تهران در ازای دریافت هفت قطعه سکه تمام بهار آزادی به این زوج تحویل داده‌اند. پس از کسب این اطلاعات، کارآگاهان با استفاده از فنون پلیسی موفق شدند، هویت و مخفیگاه متهم جاعل را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر و به اداره سیزدهم پلیس ‌آگاهی منتقل کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در ادامه رسیدگی به این پرونده و بر اساس اطلاعات به دست آمده از سوی پلیس و نیز اعترافات متهم دستگیرشده، دیگر متهمان نیز در حین جابه‌جایی دو نوزاد در مرکز شهر تهران دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند. این افراد نیز در جریان بازجویی‌های اولیه انجام شده به جرم خود اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه این افراد اقدام به تشکیل باندی برای فروش نوزاد کرده بودند، گفت: متهمان تصور می‌کردند که با جعل مدارک ولادت نوزادان می‌توانند به اقدامات مجرمانه خود ادامه دهند، اما ناکام ماندند. برای این افراد در نهایت پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف قتل و دستگیری قاتل در سوادکوه شمالی

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

تنبیه مرگبار دختری که غذا نمی‌خورد/ راز جنایت خانوادگی فاش شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح روز سه‌شنبه هفتم آذرماه‌، مرگ مشکوک دختر خردسالی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد