فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اورهال ۳۰ رام قطار در سالجاری/ دستور زاکانی برای خرید قطعات مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از بازسازی اساسی ۳۰ رام قطار یا ۲۱۰ واگن مترو در سالجاری خبر داد.

مهدی شایسته در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد برنامه‌های شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در سالجاری برنامه اصلی مترو موضوع اورهال قطارها و ارتقاء سیستم ۴۲ قطار دی سی(تغییر در سیستم برق رسانی) در اولویت برنامه قرار دارد.

وی با بیان اینکه با هماهنگی شرکت واگن سازی سعی کردیم که از ظرفیت خالی این کارخانه برای ارتقاء قطارهای “دی سی” استفاده کنیم، افزود: برای اورهال قطارهای مترو در حال انعقاد قرار داد هستیم و امید است این مهم به زودی نهایی شود.

شایسته اصل در مورد تأمین قطعات برای مترو با توجه به خالی بودن انبارها اظهار کرد: لیست قطعاتی که دچار کمبود هستیم، احصا شده و در مرحله ثبت سفارش خرید برخی قطعات هستیم.

وی افزود: شهردار تهران دستور ویژه‌ای را در خصوص تامین منابع مالی برای خرید قطعات صادر کرده و معاونت مالی شهرداری تهران نیز در حال ارائه تضامین است تا از طریق بانک شهر اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ترافیک تهران در صبح چهارشنبه ۲۶ بهمن چگونه بود؟

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در مورد تعداد قطارهایی که امسال قرار است اورهال شود، گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده می بایست در سالجاری ۳۰ رام قطار اورهال شود که کار بسیار بزرگی است چرا که هر قطار، ۷ واگن دارد و به عبارتی دیگر  بازسازی اساسی ۲۱۰ واگن مترو امسال باید انجام شود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

کنکور ویژه فرهنگیان فقط اردیبهشت برگزار می‌شود/ شرط سن ۲۲ سال برای انتخاب دانشگاه فرهنگیان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، «عبدالرسول پورعباس» امروز در نشست خبری با موضوع ثبت‌نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد