چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

ایستگاه‌های «همراهان سفر ایمن» در گلستان مستقر شد

ایسنا/گلستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان از آغاز به کار چهار ایستگاه همراهان سفر ایمن در مناطق مختلف استان خبر داد.

عادل مصدقی امروز جمعه ۲۶ اسفند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای سفرهای نوروزی ۱۴۰۲چهار ایستگاه پویش همراهان سفر ایمن در استان گلستان مکان‌یابی شده است که از ۲۴ اسفند ماه این‌ ایستگاه‌ها شروع به فعالیت کرده است.

وی فراهم کردن محیطی مناسب برای استراحت رانندگان پس از دو ساعت رانندگی را مهمترین هدف برپایی‌ ایستگاه‌های همراهان سفر ایمن برشمرد و افزود: اجرای برنامه فرهنگی، شاد و متنوع در راستای ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده‌ای و مسافران نوروزی از دیگر اهداف این‌ ایستگاه‌ها است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گلستان ادامه داد: در صدد آن هستیم شرایطی را در محل‌  ایستگاه‌های سفر ایمن فراهم کنیم که رانندگان خودرو و خانواده‌های آن‌ها ترغیب شوند در این‌ایستگاه‌ها توقف کرده و ضمن اینکه از برنامه‌های متنوع و شاد فرهنگی استفاده می‌کنند، رانندگان هم در این محل‌ها استراحت کرده و سفری شاد، ایمن و روانی را در جاده‌های گلستان تجربه کنند.

مصدقی بیان کرد:‌ امیدواریم این‌ایستگاه‌ها مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفته و بتوانیم با مشارکت مردم و راهداران نوروز را بدون حوادث جاده ای  در استان گلستان سپری کنیم.

مهدی ملک، مدیرکل راه و شهرسازی گلستان هم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ستاد وزارت خانه چهار نقطه در ورودی‌های استان گلستان در محورهای بندرگز، مسیر مینودشت به گالیکش، شهر گرگان و محور آزادشهر به گنبد را برای استراحت مسافران نوروزی در نظر گرفته است که‌ امیدواریم رانندگان با استراحت و تجدید قوای رانندگان در این محل‌ها نوروز امسال شاهد تصادفات رانندگی به علت خستگی و عدم تمرکز رانندگان نباشیم.

انتهای پیام

حتما ببینید

امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر در طرح نوروزی هلال احمر/ انجام ۵۱۵ مورد عملیات جاده‌‎ای

سخنگوی طرح نوروزی هلال‌احمر ‌با اشاره به آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۲، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *