دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ایمن‌سازی ۱۶۰۰ کیلومتر جاده منتهی به مرزهای شش‌گانه کشور

به گفته معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای،  ۱۶۰۰ کیلومتر جاده منتهی به مرزهای شش‌گانه کشور برای اربعین حسینی امسال ایمن‌سازی شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان راهداری، رضا اکبری در سفر به خوزستان و بازدید از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه اظهار کرد: از ابتدای امسال پروژه‌های ایمن‌سازی در ۱۶۰۰ کیلومتر از جاده‌های منتهی به شش پایانه مرزی برای اربعین حسینی اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی شد.

وی افزود: این پروژه‌ها که شامل نگهداری راه‌ها، خط‌کشی، تکمیل حفاظ بتنی، نصب تابلو علائم، روکش آسفالت رفع نقاط پرحادثه هستند، با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان اجرایی شد.

معاون راهداری سازمان بیان کرد: بازدیدهای انجام‌شده در هفته‌های گذشته از سوی مدیران سازمان نشان می‌دهد اقدامات انجام‌شده علی‌رغم اینکه با شرایط ایده‌آل فاصله دارد، بسیار خوب بوده و امید است با تداوم برنامه‌ریزی‌ها، کیفیت ایمنی جاده‌ها برای سال‌های آینده بیش از الان ارتقاء یابد.

اکبری ادامه داد: علاوه بر این، برای اربعین حسینی امسال اعتباری برای تکمیل و تجهیز پایانه‌های مرزی، اجاره ماشین‌آلات، تأمین سوخت آن‌ها و دیگر هزینه‌های جاری از سوی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در نظر گرفته شد که با اعتبار ایمن‌سازی جاده‌ها، حدود ۱۳۰۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام

حتما ببینید

قهر چینی‌ها از بازار گوشی موبایل

کندی رشد اقتصادی و محتاط شدن مصرف کنندگان برای هزینه بیشتر، باعث شد فروش تلفن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *