یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

بارش باران در برخی از محورهای شمالی/ترافیک پرحجم در ۵ جاده

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از بارش باران در برخی از محورهای استان مازندران خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی، در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی که از کنترل و پایش ترافیک جاده‌های کشور به دست آماده است شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس به تهران در حدفاصل تونل شماره سه تا تونل شماره دو هستیم. 

وی ادامه داد: ترافیک در در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده های تونل شماره یک، شاهاندشت و آب اسک نیز پرحجم اما روان گزارش شده است. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است و ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب حد فاصل مرزن آباد تا میانک، مجلار تا پل دزدبن، ولی آباد تا پل زنگوله، کندوان تا نسا، ارنگه تا وینه و محدوده بیلقان مشاهده می‌شود. 

شیرانی ادامه داد:‌ ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل محمدشهر تا پل فردیس و محور فشم – تهران محدوده حاجی آباد نیز پرحجم اما روان گزارش شده است. تردد در سایر محورهای مواصلاتی کشور روان است.

وی درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی نیز گفت: شاهد بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان مازندران از جمله محور هراز هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در ادامه نیز بر انسداد محور هراز از ۱مرداد تا ۴ مرداد تاکید کرد و گفت: با توجه به انجام عملیات عمرانی در محدوده کیلومتر ۳۳ تا ۳۵ جاده هراز، این محور به طور کامل در تاریخ اعلام شده و در هر دو مسیر مسدود است و محورهای فیروزکوه و چالوس به عنوان محور جایگزین برای تردد به سمت شمال خواهند بود.

شیرانی در پایان اظهار کرد: دو محور هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند دارای انسداد فصلی هستند. 

انتهای پیام 

حتما ببینید

گازگرفتگی در افغانستان ۶ قربانی گرفت

شش تن از جمله چهار کودک و دو زن بر اثر گازگرفتگی در کابل، پایتخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *