چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت

ایسنا/مازندران سرنوشت تعریض و بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت بعد از سال‌ها، در مدیریت شهری با پیگیری ششمین دوره شورای اسلامی سرانجام به نتیجه رسید و طلسم این خیابان شکسته شد.

به گزارش ایسنا، تعریض و بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت در مساحتی بیش از یک‌هزار متر مربع و به ارزش حدود ۴۰ میلیارد تومان به همت مدیریت شهری چالوس و با حمایت‌های مسئولان شهرستانی با هدف رفع معضل ترافیکی، ایجاد پروژه‌های سرمایه‌گذاری و احداث فضای مناسب گردشگری بعد از سال‌ها انتظار بازگشایی، تعریض شد.

مسعود یعقوبی شهردار چالوس در حاشیه بازگشایی دو قطعه زمین در مسیر ساحلی رادیو دریا به سمت خط هشت چالوس در جمع خبرنگاران، با ابراز خرسندی از این بازگشایی و تملک یک‌هزار متر مربعی، اظهار کرد: این معبر به علت تنگی مسیر همواره مورد گلایه بسیاری از شهروندان بود و تردد را با سختی مواجه کرده بود که با تلاش اعضای شورای شهر، امام جمعه، فرماندار و دستگاه قضا ۱۰۰۰ متر مربع زمین در این مسیر با ارزش ریالی بیش از ۴۰ میلیارد تومان بازگشایی شد.  وی با بیان اینکه اهمیت این تملک و مسیری که در این ورودی جاده ساحلی به صورت قیف ایجاد شده بود بیشتر از ارزش ریالی آن است افزود: با این بازگشایی در ورودی جاده ساحلی ۲۴ متری تا مسیر رودخانه پیش خواهیم رفت همچنین اقدامات اولیه جهت مراحل اداری انتخاب پیمانکار برای سنگ چین ساحلی و پیاده‌رو سازی انجام شده است.

شهردار چالوس با بیان اینکه این معبر مهم در شورای سیاست‌گذاری شورای شهر این شهرستان صورت گرفت، یادآور شد: همگرایی بین مسئولان چالوسی بزرگ‌ترین دستاوردی بوده است که مدیریت شهری توانست بعد از چندین سال اتحادی را ایجاد کند تا مقدمه همین بازگشایی در شهر چالوس شود.

یعقوبی از تملک ۱۲۰ هزار متر مربع طی ۹ ماه گذشته در چالوس خبر داد و گفت: اجرای این طرح به اندازه چندین سال تملک بوده است.

وی از همراهی و تلاش شورای شهر و دادستان چالوس که شجاعانه دستور بازگشایی و آزاد سازی مسیر را دادند؛ همچنین از امام جمعه و فرماندار چالوس قدردانی کرد.

انتهای پیام

حتما ببینید

برای غذای محبوب شب عید چقدر باید هزینه کرد؟

سبزی پلو با ماهی یک غذای محبوب و مرسوم شب عید برای ایرانیان است؛ اما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *