فیلترهای سرامیکی ریخته گری

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی در اهواز

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی در اهواز خبر داد.

رحیم جلیلی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان، آسانسور و پله برقی با حضور بیش از ۱۰۰ واحد فعال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان در اهواز برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های فعال در حوزه ساختمان، آسانسور و پله برقی از ۸ استان تهران، خوزستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، فارس، یزد و هرمزگان از تاریخ ۲ تا ۵ آذرماه به مدت ۴ روز و از ساعت ۱۶ الی ۲۲ میزبان علاقه‌مندان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان تصریح کرد: نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن، ضرورت تغییر در روش‌های متداول و سنتی، سبک‌سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله، بکارگیری مصالح و فن‌آوری‌های جدید از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

جلیلی عنوان کرد: توسعه فناوری‌های نوین و برقراری ارتباط میان بازار و عرضه و تقاضا، ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر میان تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و همچنین صاحبان اندیشه مهندسی ساختمان و ارائه پروژه‌ها و دستاوردها در این حوزه از دیگر اهدافی است که در بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان دنبال می‌شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شرکت‌های فناوری اطلاعات که بر اهداف سبز تکیه کردند

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

افزایش انگیزه سهامداری با دو تصمیم سازمان بورس

محمد حسین عسگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، درباره کاهش زمان واریز سود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد