چهارشنبه , ۹ آذر ۱۴۰۱

بیانیه آلومینیوم اراک درباره اشتباهات داوری

اشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک در آستانه بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس دست به انتشار یک بیانیه زد. در متن این بیانیه می خوانیم؛

متاسفانه حواشی حاکم بر فوتبال کشور با صدور بیانیه‌های مختلف در هفته‌های اخیر، به گونه‌ای رقم خورده که مردم و مسئولین استان مرکزی و شهر اراک نگران تکرار اتفاقات تلخ داوری در مسابقات گذشته تیم فوتبال آلومینیوم در لیگ برتر و این بار در جام حذفی هستند.

به جرأت باید اذعان داشت بر اساس نظر کارشناسان داوری درهمه محافل، تیم فوتبال آلومینیوم در نیم‌فصل اول رقابت‌ها، بیشترین امتیاز را بخاطر اشتباهات داوری از دست داده و چه بسا در صورت عدم بروز این حوادث امروز جایگاه آلومینیوم در جدول لیگ برتر اینجا نبود و اکنون نیز وضعیتی به‌وجود آمده که امیدواریم دوباره قربانی فضاسازی‌های حاکم بر فوتبال نشویم.

با عنایت به اینکه باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک برخلاف برخی باشگاه‌ها که جام حذفی را به‌عنوان تجربه و محک در نظر گرفته‌اند، این تیم برای موفقیت در جام حذفی برنامه‌ریزی ویژه‌ای تدارک دیده و با توجه به کنار رفتن یک تیم از دور مسابقات در جام‌حذفی، انتظار داریم نظارت ویژه و دقیقی بر حُسن رفتار قانونی عوامل برگزاری این رقابت بر حسب استانداردهای برگزاری بازی صورت گیرد تا خدای ناکرده حقی از تیمی تضییع نشود.

از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران انتظار می‌رود در جهت سالم‌سازی محیط فوتبال و پاک شدن ذهنیت‌های منفی از عملکرد حوزه‌های مختلف فوتبال در برخورد با هنجارشکنان از همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر، سرعت عمل بیشتری نشان دهد.

حتما ببینید

نساجی برای قهرمانی در جام حذفی باید با کیفیت‌تر بازی کند

بازیکن سابق نساجی می‌گوید همه قائم‌شهری‌ها فوتبالی و مردم این شهر عاشق نساجی هستند. مجله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *