دوشنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تخریب ۸۰ خانه در حادثه آتش‌سوزی در سری‌لانکا

مقامات پلیس سری‌لانکا اعلام کردند که شب گذشته (سه شنبه) بر اثر وقوع آتش‌سوزی در منطقه “کلمبو” در این کشور دستکم ۸۰ خانه ویران شده و حدود ۲۲۰ نفر نیز آواره شده‌اند.

به گزارش ایسنا، این حریق حدود ساعت هشت شب گذشته رخ داده و گفته می شود که عملیات مهار آن توسط آتش نشانان چندین ساعت به طول انجامیده است. همچنین ۱۲ ماشین آتش نشانی نیز به محل وقوع این حادثه اعزام شده اند.

این حادثه تلفات جانی نداشته و افرادی که در پی وقوع این حریق منازل خود را از دست داده اند، در مراکز اجتماعی و عبادتگاه ها اسکان داده شده اند.

مقامات پلیس سری‌لانکا نیز هنوز علت وقوع این آتش سوزی را مشخص نکرده و خسارت مالی کلی آن هم برآورد نشده است. با این حال برخی از رسانه‌های داخلی گزارش کردند که بنابر اعلام شاهدان محلی، حریق از خانه‌ای که محل تجمع تعدادی معتاد بوده، آغاز شده و در نهایت نیز به بسیاری از خانه‌های این منطقه که عمدتا از چوب ساخته شده‌اند، سرایت کرده است.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، رئیس جمهوری سری‌لانکا نیز به مقامات این کشور دستور داده تا اقدامات لازم را برای امداد رسانی فوری به همه ساکنان آسیب دیده از آتش سوزی انجام دهند.

انتهای پیام

حتما ببینید

گازگرفتگی در افغانستان ۶ قربانی گرفت

شش تن از جمله چهار کودک و دو زن بر اثر گازگرفتگی در کابل، پایتخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *