یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

تشکیل کارگروهی برای جذب یک میلیون داوطلب جدید هلال احمر

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تشکیل کارگروهی برای جذب یک میلیون داوطلب جدید خبر داد.

به گزارش ایسنا، وحید سلیمی در جلسه معاونان سازمان داوطلبان  هلال احمر با دبیر کل جمعیت با اشاره به تحقق و تخصیص ۱۸۰ میلیاردتومان بودجه حمایتی دارو و درمان به استان‌ها تا امروز، از افزایش قابل توجه این رقم نسبت به سال گذشته خبر داد.  

و همچنین از تشکیل کارگروهی برای جذب یک میلیون داوطلب جدید و رشد کمی و کیفی خدمات داوطلبانه در جمعیت هلال احمر بر اساس تاکید موکد رییس جمعیت هلال احمر خبر داد و اظهار کرد: تا پایان امسال بنا بر شاخص های تعیین شده هر استان در فرایند جذب یک میلیون داوطلب نقش آفرینی می‌کند.

یعقوب سلیمانی دبیر کل جمعیت هلال احمر نیز در این جلسه، ضمن قدردانی از برگزاری مطلوب آیین‌های ملی و استانی نکوداشت خدمات داوطلبانه همزمان با روز جهانی داوطلب، گفت: سازمان داوطلبان می‌تواند با برنامه ریزی و متکی بر دانش و تجربه سازمانی، اقداماتی را در زمینه  خوداتکایی، استطاعت و توانمندسازی نیازمندان و مددجویان و کمک به رفع فقر و جلوگیری از بازتولید آن سامان دهد.

براساس گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی افزود: در بسیاری از مناطق محروم کشور، خیرین با نیت خیرخواهانه، فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه دارند؛ اما آنچه ضروری و بنیادی‌تر است،  پایش دقیق از نیازها و زیرساخت های توسعه این گونه مناطق برای رفع محرومیت دائمی آن است.

انتهای پیام

حتما ببینید

آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق زلزله‌زده خوی/ پایان عملیات اسکان زلزله‌زدگان تا امشب

معاون عملیات سازمان امداد و نحات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *