سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

تفرقه‌افکنی استکبار وحدت مسلمانان را بیشتر کرده است

ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: عملیات‌های استکبار جهانی که برای تفرقه‌افکنی در ایران انجام می‌شود، موجب وحدت بیشتر مسلمانان شده است.

مالک رحمتی در جمع خبرنگاران در حاشیه تشییع پیکر شهید حجت‌الاسلام محمد اصلانی در حرم رضوی در خصوص وضعیت جسمانی ۲ روحانی دیگری که در حادثه حرم رضوی مجروح شده‌اند، اظهار کرد: در طول چند روز گذشته با دستور تولیت آستان قدس رضوی تمام امکانات بهداشتی، درمانی و متخصصین امر در این زمینه بسیج شده‌اند تا بتوانیم این ۲ روحانی را صحیح و سالم به منزل خود بازگردانیم.

وی افزود: یکی از این روحانیون وضعیت جسمانی مناسبی دارد و به زودی ترخیص خواهد شد. روحانی دیگر حال مناسبی ندارد. از تمام مردم درخواست دارم برای شفای عاجل این روحانی دعا کنند. با دستور تولیت آستان قدس رضوی در پی بسیج تمام اماکانات بیمارستانی و متخصصان مشهد امیدوارم حال این روحانی نیز به زودی بهبود یابد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در خصوص اهداف کشورهای استکبار جهانی در مدیریت عملیات‌های تفرقه‌انگیز میان مسلمانان خاطرنشان کرد: این عملیات‌هایی که در سرتاسر ایران اسلامی در طول ۵ دهه اتفاق افتاده، نقشه‌ای است که برای مردم عیان است. استکبار جهانی و اهالی آن و اندیشه‌های تفکیری همواره دنبال ایجاد نفاق در ایران هستند اما با هوشمندی علما، روحانیون، مردم و به برکت خون شهدا تمام این عملیات‌ها موجب وحدت بیشتر در ایران شده و از این پس نیز خواهد شد.

رحمتی گفت: حادثه‌دیدگان واقعه حرم نیز از علمای مجاهد، خستگی‌ناپذیر و خدوم در حاشیه شهر بوده‌اند که همواره به تمام اهالی ساکن در حاشیه شهر چه اهل سنت و چه اهل تشیع خدمت‌رسانی کرده‌اند. انشالله با این اقدامات و به برکت خون شهدا حتما وحدت بیشتری در کشور را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

حتما ببینید

ترور و شهادت یکی از کارکنان سپاه در اصفهان

ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مسلحانه علیه یک تن از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *