یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

تلاش فناوران برای ارائه ماهانه ۸ هزار خدمت آزمایشگاهی به محققان کشور

یکی از شرکت‌های فناور با راه‌اندازی ۳۰ آزمایشگاه خصوصی و دولتی ۳۰۰ خدمت به محققان و شرکت‌ها ارائه می‌دهد و درصدد است تا این میزان خدمت را به ۸ هزار آنالیز آزمایشگاهی در ماه ارتقا دهد.

به گزارش ایسنا، فرزاد حسینی‌نسب، مدیرعامل این شرکت‌ فناور، مهامکس را پلتفرمی برای تسهیل خدمات آزمایشگاهی دانست و گفت: در سال ۱۴۰۰ ما ۳۰ آزمایشگاه خصوصی و دولتی را در لیست تامین‌کننده‌ها داشتیم که به صورت میانگین ۳۰۰۰ خدمت آنالیزی را به مخاطبان ارائه کردیم و قصد داریم از زیرساخت‌های نمایشگاه نانو استفاده کنیم و به هدفمان در سال ۱۴۰۱، یعنی رسیدن به ۸ هزار آنالیز در ماه و افزایش تعداد تامین‌کنندگان به ۶۰ آزمایشگاه برسیم. 

وی اظهار کرد: درخواست‌هایی از کشورهای عراق و سوریه برای انجام آنالیز به ما ارسال شده است، ضمن آنکه این شرکت با آزمایشگاه‌هایی در ترکیه تعامل داشته و خدمات آنالیزی را که در ایران وجود ندارد، از این آزمایشگاه‌ها در ترکیه دریافت می‌کند تا سبد خدمات آزمایشگاهی خود را متنوع‌تر کنیم.

حسینی‌نسب خاطر نشان کرد: شناخت نیاز و ارائه خدمات برای رفع این نیاز مشتریان اولین اولویت اول ما و فروش کالا و خدمات در اولویت‌های بعدی قرار دارد و رشد سریع شرکت ما مرهون این راهبرد است.

مدیرعامل این شرکت اضافه کرد: در سیزدهمین دوره از نمایشگاه نانو به صورت مستقل در این نمایشگاه شرکت می‌کنیم. در سال‌های قبل، پلتفرم مهامکس به صورت زیر مجموعه شبکه آزمایشگاهی در نمایشگاه‌ نانو حضور داشت.

به نقل از ستاد نانو، حسینی‌نسب یادآور شد: با توجه به حضور مخاطبان از طیف‌های مختلف، سیزدهمین نمایشگاه‌ نانو فرصت مناسبی برای معرفی خدمات این پلتفرم است؛ چرا که مخاطب این نمایشگاه دانشجویان و جامعه دانشگاهی، شرکت‌ها و آزمایشگاه‌ها هستند و شرکت‌هایی که دارای آزمایشگاه و بخش تحقیق و توسعه هستند می‌توانند از خدمات کالایی ما بهره‌مند شوند.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌نانو (ایران نانو ۱۴۰۱) از ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

حتما ببینید

فرودگاه‌های کشور موظف‌ به دریافت گواهینامه بین‌المللی هستند

معاون عملیات فرودگاهی با بیان اینکه فرودگاه‌های بین‌المللی تا تیرماه ۱۴۰۳ موظف به دریافت گواهینامه هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *