دوشنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۱

دستگیری سارقان احشام دامداران دامغانی در مهدیشهر

دستگیری سارقان احشام دامداران دامغانی در مهدیشهر
عکس تزئینی ست

ایسنا/سمنان فرمانده انتظامی مهدیشهر گفت: در پی دستگیری سارقان سابقه‌دار احشام،آنها به چهار فقره سرقت از شهرستان های دامغان و مهدیشهر اعتراف کردند.

سرهنگ عباس عرب در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف احشام در یکی از روستا های دامغان، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان های دامغان و مهدیشهر، با همکاری و مشارکت یکدیگر، شناسایی هویت سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، فرمانده انتظامی مهدیشهر به انجام اقدامات پلیسی و تخصصی در همین راستا اشاره کرد و گفت:سرانجام با سر نخ های بدست آمده،هویت و محل اختفای سارقان در یکی از شهر های این شهرستان مشخص شد.
عرب به هماهنگی قضایی و دستگیری سارقان سابقه دار طی اجرای عملیات مشترک اشاره و تصریح کرد:یکی از این ۲سارق دستگیر شده، تبعه کشور خارجی است که در بازرسی از محل نگهداری احشام وی،۶ راس گوسفند سرقت شده از دامغان کشف شد.
این مقام انتظامی از بازجویی فنی و تخصصی پلیس آگاهی مهدیشهر از متهمان خبر داد و افزود: سارقان به ۴فقره سرقت احشام از شهرستان های دامغان و مهدیشهر اعتراف و با تکمیل پرونده به دادسرا اعزام شدند.
انتهای پیام

حتما ببینید

گازگرفتگی در افغانستان ۶ قربانی گرفت

شش تن از جمله چهار کودک و دو زن بر اثر گازگرفتگی در کابل، پایتخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *