یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

دست کلاهبردار ۸ میلیاردی در خرم‌آباد رو شد

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری جاعل و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۸ میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

 سردار یحیی الهی گفت: در پی مراجعه شهروندی به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه یک نفر با بکارگیری روش‌های متقلبانه مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد، شاکی مالک یک واحد مسکونی در شهرستان خرم‌آباد بوده و یک  نفر جهت اقدامات سود جویانه و کسب منافع مادی با تنظیم قولنامه‌ای جعلی آن را تصاحب کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان، تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در خرم‌آباد شناسایی و دستگیر کردند و ضمن اعتراف به جرم خود تحویل مراجعه ذیصلاح شد.

الهی در پایان، به شهروندان لرستان توصیه کرد: قبل از خرید اموال غیرمنقول، مستندات مالکیت فروشنده و ایادی ماقبل تا مالک اولیه را مشاهده و برای بررسی اصالت اسناد در صورت امکان به صورت حضوری و یا تلفنی با فروشندگان مذاکره و با استعلام از دفاتر اسناد رسمی و سازمان ثبت اسناد و املاک شهر مربوطه نیز از صحت و سقم اسناد، اطمینان حاصل کنند تا مورد سوء استفاده افراد جاعل و کلاهبردار قرار نگیرند.

انتهای پیام

                                                                                     

حتما ببینید

گازگرفتگی در افغانستان ۶ قربانی گرفت

شش تن از جمله چهار کودک و دو زن بر اثر گازگرفتگی در کابل، پایتخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *