یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

رتبه نخست “مراوه تپه” در تخصیص اعتبارات تملک دارایی

ایسنا/گلستان فرماندار شهرستان مراوه تپه از رتبه نخست این شهرستان در تخصیص اعتبارات تملک دارایی با حمایت استاندار گلستان خبر داد.

لقمان قربانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری جلسات کمیته برنامه ریزی شهرستانی و استانی پیرامون احضار اولویت های عمرانی و زیرساختی، اظهار کرد: در این جلسات تلاش کردیم از حقوق شهرستان محروم مراوه تپه دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف دولت سیزدم ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی مناطق محروم است، افزود: در پی سیاستهای محرومیت زدایی دولت سیزدهم و مساعدت استاندار گلستان در سال مالی جاری ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار به این شهرستان اختصاص یافت.

فرماندار شهرستان مراوه تپه با تاکید بر اینکه با تخصیص این مبلغ از اعتبارات تملک دارایی استانی از نظر تخصیص اعتبار در رتبه اول شهرستانهای استان قرار گرفتیم، خاطرنشان کرد: به همین منظور باید از استاندار گلستان به واسطه ایجاد عدالت و توازن توسعه ای در استان کمال تشکر را داشت.

قربانی تصریح کرد: اعتبارات فوق برای اجرای کارهای عمرانی، کشاورزی و اشتغال این شهرستان تخصیص یافته است که امیدواریم نقش پر رنگی در توسعه شهرستان ایفا کند.

وی توجه به شهرستانها و نقاط محروم را موجب افزایش سرمایه اجتماعی و رشد متوازن استان دانست و تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا سرتاسر استان را با تدابیر ویژه و روحی و جهادی از فقر، محرومیت و عقب ماندگی توسعه ای خارج کرده و دست در دست هم گلستان خویش را کنیم آباد.

انتهای پیام

حتما ببینید

فرودگاه‌های کشور موظف‌ به دریافت گواهینامه بین‌المللی هستند

معاون عملیات فرودگاهی با بیان اینکه فرودگاه‌های بین‌المللی تا تیرماه ۱۴۰۳ موظف به دریافت گواهینامه هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *