فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سردار جلالی: مسمومیت‌ها ناشی از مداخله مستقیم جریان نفاق و معاندان است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز فضای عمومی و به ویژه مدارس کشور درگیر پدیده‌ای به نام هراس اجتماعی شده‌اند اما نه به این معنا که مسمومیت‌ها واقعی نیست بلکه القای یک ترس عمومی می‌تواند با ضریب قابل توجهی تعداد نمونه‌ها را افزایش بدهد.

به گزارش ایسنا، سردار غلامرضا جلالی در یادداشتی درباره رخدادهای اخیر در مدارس نوشته است: «از روز نخستی که خبر مسمومیت‌ برخی از دانشآموزان عزیزمان در قم اعلام شد علی رغم اینکه اساسا این رخداد در لایه ایمنی و امنیت زیستی روی داده بود تیم‌های ویژه سازمان پدافند غیرعامل کشور بر سر صحنه حاضر شدند و در همکاری با دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نسبت به نمونه برداری از محیط و انجام تست‌های مختلف از دانش‌آموزان و… مبادرت کردند.

دانش آموزان علایم بالینی مثل سرگیجه و سردرد داشتند اما هیچ یک از تیم‌ها نتوانستند در آن مقطع سرنخ قابل تاییدی از عامل مسمومیت پیدا کنند و چند نمونه‌هایی هم که به دست آمد قطعیت لازم را نداشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  «بسیج سازندگی» تبلور جوهره حرکت جوانان انقلاب در پاسخ بهنیازهای مردم و میهن

اما جریان معاند به تدریج سوار بر این غائله شد و تلاش کرد تا با دامن زدن به هراس اجتماعی از طریق فضای رسانه‌ای و همچنین مشابه‌سازی مسمومیت‌ها در سایر شهرها از آب گل آلود ماهی بگیرد.

آنچه که امروز در برخی مدارس رخ می‌دهد ناشی از مداخله مستقیم جریان نفاق و معاندین کشور است که تلاش دارند با گشودن جبهه جدیدی از جنگ ترکیبی فشارها را علیه دولت و ملت با برچسب نقض حقوق بشر تشدید کنند. سناریو خبیثانه‌ای است. مسموم کردن دختران دانش‌آموز فقط از دست همان گروهکی بر می‌آید که پیشتر دستش به خون هفده هزار نفر از مردم ایران آغشته است. البته که این گروهک بدون اجازه از اربابان آمریکایی خود قدم از قدم بر نمی‌دارند.

اما اکنون چه می شود و چه باید بکنیم؟ این اطمینان خاطر را به همه مردم عزیز ایران می‌دهیم که دستگیری و مقابله با عاملین حوادث اخیر در دستور کار نخست همه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور است و قطعا شبکه نفاق به زودی رسوا می‌شود و به سزای عمل ننگین خود می‌رسد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  امروز به آزادی قدس از هر زمان دیگر نزدیک‌تریم/ عقب‌نشینیاسرائیل شدت گرفته

اما باید چند نکته را در نظر داشته باشیم. اول اینکه در کنار تلاش دشمن برای بر هم زدن امنیت مدارس باید بدانیم که امروز فضای عمومی و به ویژه مدارس کشور درگیر پدیده‌ای به نام هراس اجتماعی نیز شده اند. این بدین معنا نیست که مسمومیت‌ها واقعی نیست بلکه نکته اینجاست که القای یک ترس عمومی می‌تواند با ضریب قابل توجهی تعداد نمونه‌ها را افزایش بدهد.

دوم اینکه همه با هر علاقه و گرایشی می‌بایست نسبت به تامین امنیت مدارس احساس مسئولیت کنیم. اگر مشارکت مردم و همراهی آنها در مقابله با جریان نفاق در دهه ۶۰ نبود قطعا نمی‌شد با آن حجم از شرارت و توطئه برخورد کرد. امروز هم همه باید آگاه و هوشیار باشیم. مردم می‌توانند هرگونه موارد مشکوک را به نهادهای اطلاعاتی اطلاع دهند.

سوم اینکه در این شرایط خانواده‌ها باید بیشتر از گذشته با فرزندان به ویژه نوجوانان خود گفتگو داشته باشند. فراموش نکنیم سرکردگان جریان نفاق تمرکز برنامه‌های رسانه‌ای و عملیات روانی را بر روی نسل جوان و نوجوان ما گذشته اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نمایش موشک بالستیک عماد و پهپاد شاهد۱۳۶ در میدان آزادیتهران

قطعا این زمستان به پایان می‌رساند و روسیاهی آن به چهره بدخواهان ملت خواهد نشست.»

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

موافقت امام خامنه‌ای با عفو یا تخفیف مجازات بیش از ۲۰۰۰ نفر از محکومان

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تایمز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد