دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سردار فدوی: مردم با جان خود پای جبهه حق ایستاده‌اند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مردم در عمل ثابت کرده‌اند که در جبهه حق حضور داشته و هیچ‌گاه مغلوب جبهه باطل نمی‌شوند.

به گزارش ایسنا، سردار علی فدوی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدا در تهران درباره حضور مردم در این مراسم اظهار کرد: حرکت امروز مردم ۴۴ سال است که ادامه دارد. مردم در این سال‌ها همواره در مسیر حق انقلاب اسلامی حضور دائمی داشته‌اند. اگر چه هر روز به خباثت‌ها و شیطنت‌های دشمنان اضافه شده و آنها ابزارهای جدیدی را برای دشمنی ایجاد کرده‌اندف اما مردم ما هم در جبهه حق پایدار مانده‌اند.

وی ادامه داد: یکی از جلوه‌های حضور مردم در جبهه حق، همین حضور در مراسم تشییع پیکر شهداست. مردم تشخیص می‌دهند که باید در صحنه‌هایی مثل ۲۲ بهمن، ۱۳ آبان یا تشییع پیکر شهید سلیمانی حضور داشته و فریاد بزنند که وعده خدا حق است و حزب خدا همیشه پیروز است. مردم در عمل ثابت کرده‌اند که در جبهه حق حضور داشته و هیچ‌گاه مغلوب جبهه باطل نمی‌شوند.

فدوی با اشاره به حضور میلیونی مردم در دوران ۸ سال دفاع مقدس، گفت: مردمی که در دفاع مقدس حضور یافتند می دانستند که امکان شهادت در این جبهه وجود دارد. حدود ۲۰۰ هزار نفر هم به شهادت رسیدند و همین ثابت می کند که مردم با جان خود پای جبهه حق ایستاده‌اند.

انتهای پیام

حتما ببینید

فرمانده نیروی دریایی ارتش:صنایع شیلات، کشتی‌سازی و تعمیرات در سواحل مکران ایجاد می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: براساس توافقاتی که با استاندار سیستان و بلوچستان داشتیم، قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *