فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فال حافظ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ | فال حافظ متولدین ماه های مختلف | نیت کن، خیر است

فال حافظ چهارشنبه ۱۸ مرداد خود را در این مطلب از وبسایت تایمز بخوانید.

فهرست

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

جواب فال شما: غزل شماره ۳۰۵ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

از انجام کار خطایی به شدت پشیمان و شرمنده ای، اما بدان پشیمانی از کردار ناصواب در انجام ندادن مجدد آن است. اما در مورد انتخابی که کرده ای، دچار اشتباه نشده ای، چرا که این انتخاب تو را میان عاقلان و عالمان نه تنها خجالت زده نخواهد کرد، بلکه سربلند نیز خواهی شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فال حافظ دوشنبه 27 شهریور | ای حافظ شیرازی ...

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

جواب فال شما: غزل شماره ۹۸ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

 

جواب فال شما: غزل شماره ۴۶۸ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

اگر بخواهی تمام عمر خود را در انتظار کسی باشی که برایت کاری انجام دهد، هرگز در زندگی موفق نمی شوی. کمی جسارت به خرج بده و خود پا پیش بگذار و بیش از این منتظر دیگران نمان، چرا که کاری که با سعی و تلاش خودت انجام شده باشد، هزاران بار به کارهای دیگران برتری دارد، پس تردید مکن و از همین حالا تصمیم بگیر.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

 

جواب فال شما: غزل شماره ۲۶۲ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

زندگی مملو از اسرار و رازهایی است که هرکس از درک آن عاجز است و تنها عده معدودی می توانند آن را تفهیم کنند. شاید رنجها و سختی هایی که تو در زندگی کشیده ای یکی از همین اسرار است که تو از حکمت آن غافلی، ولی بدان که پس از هر سختی، آسایشی است و تو تا آن آسایش فاصله چندانی نداری، به همین روال ادامه بده تا به خواست خدا به آسایش برسی.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

 

جواب فال شما: غزل شماره ۴۰۸ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

نیت مطلوبی که در سر داری برای انجام، نیازمند زمینه ای مساعد است که فراهم آوردن این زمینه وظیفه توست و آن هم میسر نمی شود مگر با سعی و تلاش بسیار. تو باید زندگی شایسته و درخور شأن او آماده کنی اما بدان اکنون دیگر فرصت زیادی برای تو باقی نمانده، پس بهتر است به شدت مراقب باشی که خطا نکنی.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور | بخون خیره ایشالله

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

 

جواب فال شما: غزل شماره ۴۸۰ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

 

جواب فال شما: غزل شماره ۲۸۳ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

اگر می خواهی از گرفتاریهایی که به آن دچار شده ای خلاصی یابی، باید در زندگی میانه رو باشی. از گناه و ریاکاری بپرهیز و دلت را صاف کن. راز دل خود را تنها با خدا در میان بگذار و از او یاری بخواه. در اموری که به تو مربوط نمی شود دخالت بیجا نکن و غصه کارهای دیگران را مخور، زیرا هرکس صلاح خود را بهتر می داند.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

 

جواب فال شما: غزل شماره ۱۳۲ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

در زندگی گذشته خود ندانم کاری های بسیاری کرده ای که اکنون که به گذشته نگاه می کنی حتی خودت هم علت کارهایت را نمی فهمی. درست است که تاکنون هیچ سودی از عمر نبرده ای ولی اکنون که خداوند فرصت دیگری در اختیارت قرار داده با توکل به او و از سر صدق نیت از نو شروع کن که گذشته ات نیز جبران خواهد شد.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

 

جواب فال شما: غزل شماره ۴۸۳ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

نیتی در دل داری، اگر می خواهی به این آرزو برسی در اولین مرحله باید صبور باشی. و دیگر اینکه اگر کاری از دستت بر می آید برای نیازمندان انجام ده و با اطرافیان خود خوش خلق باش. اگر دست تو چراغی بر تیرگی شب کسی روشن کند خدا نیز نور لطف خود را بر تو ارزانی خواهد داشت و تو را به نیتت خواهد رساند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فال روزانه پنجشنبه 19 مرداد ۱۴۰۲ | فال روزانه متولدین ماه های مختلف

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین دی

 

جواب فال شما: غزل شماره ۱۲۸ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

به دنبال یک خیال خام قصد ترک وطن خود را داری. کمی عاقلانه تر فکر کن و به عاقبت کار خود بیندیش و بدان کاری که قصد انجامش را داری عاقبت خوشی ندارد و فرجام آن جز پشیمانی و غم چیزی نخواهد بود. با اندکی دوراندیشی و تفکر می توانی بهترین راه را انتخاب کنی و از رقبا و دشمنان خود پیشی بگیری.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

 

جواب فال شما: غزل شماره ۱۳۰ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

اسیر رنگ رخسار و ظواهر زیبا شدی و خود را به دردسر بسیاری افکندی. بدان که به هر کسی نمی توان اعتماد کرد حتی اگر از خویشان و نزدیکان باشد. هرگز در زندگی از بنده خدا توقع خدمت و لطفی نداشته باش. هرچه می خواهی به دامان خودش چنگ بزن که قادر مطلق است. غصه گذشته را مخور ولی از این تجربه پند بگیر. از گذشته توبه کن و زندگیت را از نو بساز که کامیابی با توست.

فال حافظ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

 

جواب فال شما: غزل شماره ۳۶۲ از دیوان حافظ

فال حافظ

تعبیر فال حافظ شما:

بخت و اقبال به شما روی آورده است. همه عوامل دست به دست هم داده اند تا زندگی به کام شما گردد. اکنون زمان مساعد برای انجام هر کاری در اختیار شما قرار گرفته است و همه چیز موافق میل شماست. وقت آن است که عزم خود را راسخ کنی و بدون فوت وقت و با تمام نیرو به سوی اهداف خود گام برداری.

Originally posted 2023-08-13 18:09:24.

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

فال ابجد جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲| فال ابجد متولدین ماه های مختلف

برای مشاهده فال ابجد جمعه ۳ شهریور همراه ما باشید. فهرست1 فال ابجد فردا ۳ شهریور متولدین فروردین 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد