سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

قابلیت ویرایش به توئیتر اضافه خواهد شد

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، کاربران توئیتر در چندین سال فعالیت این شبکه اجتماعی، بارها خواستار اضافه شدن گزینه ویرایش توئیت بوده‌اند. توئیتر نیز اخیراً به صورت رسمی اعلام کرد که از قابلیت ویرایش توئیت پشتیبانی خواهد کرد، در این صورت کاربران می‌توانند پس از انتشار توئیت، محتوای آن را ویرایش کنند.

توئیتر اعلام کرده است که در ماه‌های آینده، قابلیت ویرایش توئیت را به صورت آزمایشی برای مشترکین سرویس توئیتر بلو (Twitter Blue) در دسترس قرار می‌دهد. از آنجا که گزینه ویرایش، پردرخواست‌ترین قابلیت برای شبکه اجتماعی در چند سال اخیر محسوب می‌شود، توئیتر از سال گذشته در تلاش بوده است قابلیت ویرایش را به شیوه‌ای امن طراحی کند.

مدیرعامل پیشین توئیتر، «جک دورسی» بارها نشان داده بود که تمایلی به اضافه کردن گزینه ویرایش به این شبکه اجتماعی ندارد؛ او در سال ۲۰۱۸ در مصاحبه‌ای اعلام کرد که نگران است قابلیت ویرایش باعث شود کاربران پس از وایرال شدن توئیت، مفهوم آن را تغییر دهند. جک دورسی، سال گذشته از سمت مدیرعاملی توئیتر کناره‌گیری کرد؛ سپس مدیر عامل جدید تغییرات محسوسی را در توئیتر ایجاد کرد.

توئیتر هم‌اکنون نیز قابلیت Undo را ارائه می‌دهد که به نوعی در نقش جایگزین قابلیت ویرایش عمل می‌کند، البته فقط کاربران سرویس اشتراکی توئیتر بلو به این ویژگی دسترس دارند. همچنین «ایلان ماسک» پس از تصاحب ۹.۲ درصد از سهام توئیتر، نظرسنجی در زمینه اضافه کردن قابلیت ویرایش توئیت برگزار کرد و ۷۳.۴ درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کردند که موافق این قابلیت هستند.

حتما ببینید

عرضه اپلیکیشنی برای پرداخت‌های گردشگران خارجی

یکی از استارت‌آپ‌های مستقر در کارخانه نوآوری آزادی موفق به طراحی و ارائه اپلیکیشنی برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *