یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

قطع برق ۲۸۴ مشترک پرمصرف اداری خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۲۸۴ مشترک پر مصرف اداری استان در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمان‌های عمومی خبر داد.

علی خدری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ابلاغ مصوبه هیات وزیران به سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و اعضای شورای اداری استان، اظهار کرد: بر اساس این مصوبه تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی غیر دولتی موظف هستند مصرف برق خود را کاهش دهند.

وی افزود: مطابق گزارش مرکز پایش شرکت توزیع برق خوزستان در روز سه شنبه (۲۸ تیرماه) مصرف برق ۲۸۴ مشترک اداری استان از حد مجاز مصرف انرژی اعلام شده بیشتر شد و با توجه به اخطارهای قبلی، برق این مشترکان اداری قطع شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: دستگاه‌های اداری، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی حتما باید مصوبه هیات دولت را در خصوص مدیریت مصرف رعایت کنند و در غیر این صورت با قطعی برق مواجه می‌شوند.

خدری عنوان کرد: پس از قطع برق دستگاه‌های اداری، با اخذ تعهد مبنی بر رعایت مصوبه هیات وزیران مبنی بر رعایت الگوی مصرف برق از بالاترین مقام سازمان، برق مشترک وصل خواهد شد .

وی افزود: خوشبختانه علی رغم همزمانی افزایش دمای هوا و افزایش مصرف برق و عبور از پیک مصرف، با درنظر گرفتن تدابیر لازم و اطلاع رسانی، شبکه برق پایدار و هیچگونه خاموشی در بخش خانگی در روز گذشته نداشتیم.

انتهای پیام

حتما ببینید

فرودگاه‌های کشور موظف‌ به دریافت گواهینامه بین‌المللی هستند

معاون عملیات فرودگاهی با بیان اینکه فرودگاه‌های بین‌المللی تا تیرماه ۱۴۰۳ موظف به دریافت گواهینامه هستند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *