فیلترهای سرامیکی ریخته گری

محدودیت‌های پلیس برای تجمع امروز "میدان انقلاب"

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: برای برگزاری همایش حمایت از مردم مظلوم غزه در میدان انقلاب سه حلقه ترافیکی وجود دارد که توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ اعمال محدودیت خواهد شد.

وی افزود: حلقه اول طول خیابان کارگر از جمهوری تا بلوار کشاورز، خیابان انقلاب و آزادی از تقاطع زارع در بخش غربی تا تقاطع خیابان ولی‌عصر(عج) در بخش شرقی است که این محدوده در ساعت ۱۲ ظهر امروز مسدود و اجازه توقف و تردد به هیچ عنوان داده نخواهد شد.

موسوی‌پور گفت: حلقه بعدی که گسترده‌تر از حلقه اول است از شمال بلوار کشاورز، از جنوب خیابان جمهوری اسلامی، از شرق خیابان ولی‌عصر(عج) و از غرب خیابان توحید و نواب شروع می‌شود که از ساعت ۱۴ این محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در معابری که به صورت مستقیم رفت و آمد در آنها وجود دارد، اجازه تردد داده خواهد شد ولی در این معابر رانندگان اجازه توقف و ورود را نخواهند داشت.

وی گفت: حلقه سوم اعمال محدودیت از شروع مراسم است که البته در صورت نیاز و ضرورتی که پیش می‌آید محدودیت در این معابر اعمال خواهد شد. این محل‌ها از شرق در محدوده خیابان فردوسی و سپهبد قرنی، از شمال خیابان فاطمی، از جنوب خیابان جمهوری و از سمت غرب هم خیابان آذربایجان و خیابان بهبودی خواهند بود که در صورت نیاز منع تردد مقطعی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انداختن «سبزه» در راه جریمه دارد

سرهنگ موسوی‌پور افزود: البته با توجه به حضور فعال و پررنگ همکاران بنده در این مسیر و روان‌سازی‌هایی که صورت می‌پذیرد در این معابر اعمال محدودیت و مسدود شدن به صورت مقطعی خواهد بود.

وی تصریح کرد: محدودیت توقف و تردد اصلی از ساعت ۱۳ امروز اعمال خواهد شد که در طول خیابان کارگر، طول خیابان انقلاب و طول خیابان ولی‌عصر(عج) است که ابتدا منع تردد در این محدوده‌ها اعمال خواهد شد. 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: تاکید می‌شود رانندگانی که در این محدوده حضور دارند و یا قصد تردد در محدوده‌های اعلامی را دارند می‌بایست از مسیرهای جایگزین استفاده کنند که این معابر عبارتند از طول خیابان جمهوری در مسیر غرب به شرق، در قسمت‌های شمالی و در بلوار کشاورز خیابان فاطمی در هر دو مسیر و تونل توحید، از بخش شرقی نیز خیابان ولی‌عصر(عج) و همچنین خیابان حافظ و خیابان فردوسی مسیرهای جایگزینی هستند که شهروندان می‌توانند از آنها استفاده کنند.

وی افزود: رانندگانی که از مسیر غرب به شرق آزادی در حال تردد هستند و به تقاطع توحید و جایی که پلیس اعمال محدودیت دارد می‌رسند می‌توانند به سمت شمال رفته و از خیابان فاطمی، به سمت بلوار کشاورز و یا از سمت جنوب از خیابان جمهوری استفاده و ادامه مسیر بدهند و رانندگانی هم که در مسیر جنوب به شمال در حال تردد هستند می‌توانند از محورهای اعلام شده ادامه مسیر بدهند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار پلیس فتا به "معلم بلاگرها"/ امکانشکایت خانواده دانش‌آموزان از معلم‌ها

سرهنگ موسوی‌پور اظهار کرد: محل توقف اتوبوس‌ها نیز در اطراف برگزاری مراسم مشخص شده است و قبل از شروع مراسم این اتوبوس‌ها در محل‌های خود قبل از شروع به منظور بازگرداندن شهروندان به مقاصد خود حضور دارند.

رئیس پلیس راهور تهران در پایان گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ نیز از قبل از شروع مراسم و ساعت ۱۲ ظهر امروز در معابر و محدوده‌های برگزاری این مراسم حضور خواهند داشت و نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام خواهند داشت و تمهیدات ترافیکی به نحوی است که کمترین محدودیت‌ها را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

رایگان شدن مترو "پرند" به مدت یک هفته

به  گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، محسن هرمزی؛ معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد