یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

مصدومیت ۱۲ نفر در انحراف اتوبوس مسافربری در محور شیروان-فاروج

ایسنا/خراسان شمالی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور شیروان-فاروج استان خراسان شمالی از جاده منحرف شد و ۱۲ نفر راهی بیمارستان شدند.

رئیس پلیس راه خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا در این خصوص اظهار کرد: ساعت ۵ صبح امروز دوشنبه ۵ دی ماه اتوبوس مسافربری چالوس-مشهد در محور شیروان-فاروج خراسان شمالی از جاده منحرف شد و تعدادی مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ رحمان اسپیدکار گفت: این اتوبوس به دلیل عدم توجه به جلو راننده که ناشی از خستگی و خواب آلودگی بود از جاده منحرف شد و به تپه های خاکی حاشیه راه برخورد کرد و به مسیر جاده بازگشت که خوشبختانه واژگون نشد اما تعدادی مصدوم برجای گذاشت.

وی ادامه داد: تعدادی از مسافران این اتوبوس به صورت سطحی زخمی شده بودند که پس از اعزام به بیمارستان وانجام اقدامات درمانی، مرخص شدند.

انتقال ۱۲ مصدوم به بیمارستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز در گفت و گو با ایسنا در این خصوص اظهار کرد: این حادثه ۵ صبح امروز به اطلاع سامانه ندای امداد رسید و تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

ابراهیم سارمی ادامه داد: ۱۲ نفر از مسافران این اتوبوس مصدوم شده بودند که به بیمارستان آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان منتقل شدند.

انتهای پیام

حتما ببینید

آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق زلزله‌زده خوی/ پایان عملیات اسکان زلزله‌زدگان تا امشب

معاون عملیات سازمان امداد و نحات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *