یکشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۱

مه‌گرفتگی در ارتفاعات چالوس و فیروزکوه / بارش باران در برخی از محورهای مازندران

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه جاده هراز همچنان بسته است، گفت: در جاده‌های منتهی به پایتخت نیز حجم بالای ترافیک گزارش شده است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: تردد از محور هراز به صورت رفت و برگشت تا چهارم مرداد ماه ممنوع است‌ و طی این مدت تردد از دو محور چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود که همین امر نیز سبب افزایش نسبی حجم تردد از این دو محور شده است.

وی ادامه داد: ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده‌های پورکان، گرماب، نساء و سیاه بیشه گزارش شده است. همچنین ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و در برخی مقاطع محور شهریار – تهران نیز وجود دارد.

به گفته رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران – کرج محدوده مترو وردآورد نیز مشاهده می‌شود و در دیگر محورهای مواصلاتی تردد به آرامی در حال انجام است.

وی درباره انسداد شریانی جاده‌ها گفت: محور ریگان – ایرانشهر تنها محور شریانی مسدود در کشور است و محورهای هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند نیز در محور دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: محور چالوس دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و محور فیروزکوه نیز دارای مه گرفتگی در ارتفاعات هستند. همچنین بارش باران در برخی محورهای استان مازندران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از شروع حرکت از طریق تماس با این شماره از وضعیت جوی و ترافیکی معابر باخبر شوند و با توجه به آن مناسب‌ترین زمان و مسیر برای انجام سفر را انتخاب کنند.
انتهای پیام

حتما ببینید

گازگرفتگی در افغانستان ۶ قربانی گرفت

شش تن از جمله چهار کودک و دو زن بر اثر گازگرفتگی در کابل، پایتخت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *