جمعه , ۱۱ آذر ۱۴۰۱

نقش باید به بازیگر بنشیند

به گزارش خبرنگار ایمنا، این بازیگر سینما و تلویزیون درباره اهمیت انتخاب و چینش بازیگران در سریال‌ها اظهار کرد: کستینگ و انتخاب بازیگران در یک سریال، باید بر اساس جامعه شناسی و تجربه اتفاق بیفتد. ارزش بازیگر حرفه‌ای در چنین شرایطی مشخص می‌شود. نقش باید به بازیگر بنشیند. گاه روند تولید به گونه‌ای پیش می‌رود که بازیگر باری به هر جهت می‌شود و در هر نقشی بازی می‌کند؛ این فاجعه است. تا الان تلاش کردم برای خودم این اتفاق نیفتد، ولی خب به هر حال در این زمانه و با این اوضاع، چه می‌توان کرد؟!

این هنرمند درباره تأثیر کرونا بر ساخت سریال‌ها گفت: کرونا بر روند تولید توسط سازندگان به شدت اثر گذاشته و ما در این مدت متأسفانه بسیاری از عزیزانمان را از دست دادیم که همیشه در یاد من خواهند ماند. الآن هم در موقعیت درستی کار نمی‌کنیم. کرونا هنوز هست، اما با رعایت پروتکل‌ها، تلاش می‌کنیم که بتوانیم سریال‌های مفرح و خوبی را برای مردم بسازیم.

توکلی در پایان با بیان اینکه ما آب دیده و سینه سوخته این حرفه هستیم، تصریح کرد: یک چیزهایی باید سر جایش قرار بگیرد تا آن قاب عکس زیبا شکل بگیرد. ما برای ترسیم یک قاب عکس زیبا، به خیلی چیزها نیاز داریم که باید کنار هم چیده شود. سرمایه گذاری در سینما خیلی مهم است. دست‌اندرکاران سینما باید شرایطی را فراهم کنند تا صنعتگران و سرمایه گذاران بتوانند در هنر هفتم شریک شوند و فیلم سازی رونق پیدا کند. این اتفاق را باید خود بچه‌های سینما و مسؤولان ارشاد رقم بزنند. اگر سرمایه گذار ضرری متحمل شود، ارشاد باید پشت سینما بایستد.

حتما ببینید

بعد از «موقعیت مهدی» باید منتظر خلق دیگر موقعیت‌های هادی باشیم!

به گزارش خبرنگار ایمنا، نام هادی حجازی‌فر با یک کارنامه پربار بازیگری در سال‌های اخیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *