سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

نویدکیا: باید ایرادهایمان را حل کنیم/ از میزبانی عربستان تشکر می‌کنم

سرمربی سپاهان می‌گوید تیمش در نیمه دوم مقابل پاختاکور بسیار خوب بازی کرد.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل پاختاکور اظهار کرد: درست است تیمم پیروز شد اما دوست دارم واقعیت‌های فوتبال را بگویم. نیمه اول بسیار بد بودیم و نظم تاکتیکی‌مان خوب نبودند و هافبک‌هایمان به مدافعان بسیار نزدیک بودند و فضاهای زیادی را از دست دادیم. برای تیم ما این مساله اصلا خوب نبود و نیمه اول بسیار بدی را پشت سر گذاشتیم اما در نیمه دوم بازیکنان‌مان بسیار خوب بودند و موقعیت‌های بسیار زیادی به دست آوردند.

او ادامه داد: می‌توانستیم بهتر از این از فرصت‌ها استفاده کنیم اما نشد. البته باید این را هم بگویم که پاختاکور هم چند موقعیت بسیار خوب داشت که نتوانست دروازه‌ ما را باز کند. در کل باید ایرادهایی که داشتیم را حل کنیم تا بتوانیم بازی‌های بهتری را انجام دهیم. به خاطر زحمتی که بازیکنان‌مان کشیدند از آن‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: در بازی‌های اول ممکن است چنین ناهماهنگی‌هایی به وجود بیاید. در رختکن صحبت‌ کردیم و توانستیم به بازی برگردیم و شرایط خوبی پیدا کنیم. ما روی ضربات ایستگاهی هم کار کردیم و خدا را شکر امروز توانستیم روی این مساله هم بسیار خوب کار کنیم.

سرمربی سپاهان همچنین درباره میزبانی عربستان گفت: در یکی دو روز اول اینجا مشکلاتی داشتیم اما از میزبانی باشگاه التعاون تشکر می‌کنم که تمام تلاششان را انجام دادند تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم.

انتهای پیام

حتما ببینید

نساجی برای قهرمانی در جام حذفی باید با کیفیت‌تر بازی کند

بازیکن سابق نساجی می‌گوید همه قائم‌شهری‌ها فوتبالی و مردم این شهر عاشق نساجی هستند. مجله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *