سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

نکونام: هر بازی در آسیا برای ما خاص است/ سرمربی الغرافه محبوبیت بالایی دارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران با اشاره به حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما در مقابل مسابقاتی هستیم که هر روز و هر بازی آن برای ما تجربه خاص است.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه، اظهار کرد: از میهمان نوازی عربستانی‌ها تشکر می‌کنم. با تیم خوب و با کیفیت الغرافه که بازیکنان خوبی دارد، بازی داریم. می‌دانیم اگر غفلت کنیم شرایط برای ما سخت خواهد شد. حریف با بازیکنان باکیفیتی که دارد می‌تواند بازی را عوض کند و شرایط را برای ما سخت کند.

او ادامه داد: باید با تمرکز و با کیفیت بازی کنیم. حریف مربی خوب و شناخته شده‌ای دارد که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت و کیفیت بازیکنان و مربی الغرافه، کار ما را سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت‌اللهی که امیدوارم در جام جهانی برای ایران بدرخشد در الغرافه بازی می‌کند. امیدوارم شرایط بازی به صورتی پیش برود که بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف آن‌ها استفاده کنیم و بتوانیم موفق باشیم.

وی با بیان این که گروه ما سخت‌ترین گروه مسابقات است و تیم‌ها شرایط نزدیکی دارند، گفت: ما می‌دانیم از این بازی‌ها چه می‌خواهیم. هیچ حریفی را دست کم یا سخت نمی‌گیریم و بازی به بازی پیش می‌رویم. باید با تمام تمرکز وارد بازی‌ها شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می‌توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

نکونام بیان کرد: ما در مقابل مسابقاتی هستیم که هر روز و هر بازی آن برای ما تجربه خاص است. سال گذشته هم این جا بودیم و تلاش ما این بود که به مرحله گروهی برسیم اما بازی‌های سختی که در مرحله گروهی داشتیم کار را برای ما سخت کرد. امسال هم دوباره توانستیم در آسیا باشیم و تجربه گذشته را داریم و از سال گذشته نیز درس گرفته‌ایم و آماده‌ایم که از اشتباهات قبل درس بگیریم و به موفقیت برسیم. امسال، سال متفاوتی خواهد بود و می‌جنگیم تا موفق شویم.

او گفت: ما یک تیم متفاوتی هستیم؛ دو سال بود که نمی توانستیم بازیکن جدیدی به تیم‌مان اضافه کنیم اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و خوبی جذب کنیم. البته نفراتی هم جدا شدند و اکنون با نیروی تازه هستیم و باید کیفیت‌مان را در مسابقات نشان دهیم.

نکونام عنوان کرد: سال گذشته در آسیا باتوجه به این که بازیکن کافی نداشتیم، نتوانستیم از نفرات زیادی استفاده کنیم و به بازیکنان‌مان استراحت دهیم. ضمن این که سال گذشته یک تیم جوان بودیم که خیلی از بازیکنان‌مان اولین‌بار بود که در آسیا بازی می‌کردند اما حالا باتجربه‌تر هستیم و در این تورنمنت تجربه خیلی به ما کمک می‌کند.

وی گفت: در سه سالی که فولاد هستم، تلاش کردیم تیم قابل احترامی در لیگ ایران باشیم که به نظرم موفق بوده‌ایم. الان باید بازیکنان‌مان فقط به بازی کردن فکر کنند و باید از بودن در این رقابت‌ها و بازی با تیم‌های خوب لذت ببرند و بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

انتهای پیام

حتما ببینید

نساجی برای قهرمانی در جام حذفی باید با کیفیت‌تر بازی کند

بازیکن سابق نساجی می‌گوید همه قائم‌شهری‌ها فوتبالی و مردم این شهر عاشق نساجی هستند. مجله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *