فیلترهای سرامیکی ریخته گری

همکاری با جهاددانشگاهی برای خدمت به جامعه کارگری شکل گیرد

ایسنا/کردستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، با بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل های علمی و فرهنگی جهاددانشگاهی موجب تحول و توسعه می شود، گفت: همکاری و تعامل روزافزون بین ادارات کار و جهاددانشگاهی در راستای خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی شکل گیرد.

فرزاد پیشکاری، در دیدار با اکبر اسدی، رییس جهاددانشگاهی استان، ضمن  قدردانی از اقدامات جهاددانشگاهی کردستان در برپایی نمایشگاه دستاوردهای طرح توسعه مشاغل خانگی، اظهار کرد: با توجه به دانش بنیان بودن جهاددانشگاهی و رویکرد شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری حول محور دانش بنیان نامگذاری شده است، انتظار می رود، همکاری و تعامل روزافزون بین ادارات کار و جهاددانشگاهی در راستای خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی شکل گیرد.

وی همچنین بر ضرورت ترویج فرهنگ کار به خصوص کار شایسته تاکید کرد و افزود: هر نوع آموزش که به ایجاد مهارت و تجربه منجر شود، نوعی سرمایه‌گذاری است که به روند توسعه کمک می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، با بیان اینکه جهاددانشگاهی در عرصه های گوناگون جامعه تاثیرگذار بوده است، گفت: امروزه، جامعه ای پویا تلقی می شود که در آن آموزش به صورت کاربردی در آن رواج پیدا کرده باشد، جهاددانشگاهی باتوجه به ظرفیت و پتانسیل هایی که دارد می تواند خلاءهای آموزشی کشور را پر کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نجات اندام در حال مرگ با پیوند میتوکندری

پیشکاری، در پایان با اشاره به اینکه همکاری با جهاددانشگاهی باعث تحول و توسعه می شود، ادامه داد: در سال جاری همکاری های خوبی با این نهاد انقلابی خواهیم داشت و در نظر داریم اعضای هیات مدیره و تعاونی ها را برای توانمندسازی جهت آموزش به جهاددانشگاهی معرفی کنیم.

در این دیدار اکبر اسدی رییس جهاد دانشگاهی کردستان هم با اشاره به خدمات گسترده جهاد دانشگاهی در حوزه تسهیلات اشتغالزایی، مشاوره های شغلی و آموزش کسب و کارها  گفت: جهاددانشگاهی، مجموعه ای انقلابی و دانش‌بنیان است و می‌تواند در توسعه کشور و استان نقش آفرینی بیش از پیش داشته باشد.

وی به همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جهاددانشگاهی در طرح توسعه ملی مشاغل خانگی اشاره و اظهار کرد: این طرح در دو مرحله و در سال ۹۷ به صورت پایلوت در ۹ استان و با بیش از ۲۰ هزار متقاضی به مرحله اجرا درآمد که در مرحله اول در استان کردستان ۲هزار و ۶۰۰ نفر تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آخرین مهلت ارسال طرح‌های کاربردی مورد حمایت سازماننقشه‌برداری

اسدی، به بازخورد متناسب این طرح در مرحله پایلوت اشاره و عنوان کرد: در سال ۹۹ طرح توسعه مشاغل خانگی در ۳۱ استان کشور به مرحله اجرا درآمد که در استان کردستان در مرحله کشوری ۴۰۰ نفر به متقاضیان این طرح افزوده شدند که در مجموع تعداد متقاضیان طرح توسعه مشاغل خانگی در استان کردستان ۳ هزار نفر بوده است.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح در استان کردستان در مرحله اول ۱۰۰ رشته شغلی شناسایی شدند که از این تعداد حدود ۱۵ رشته شغلی با دارا بودن بیشترین ظرفیت در اولویت این طرح قرار گرفتند.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در تمام فعالیت هایی که انجام داده برای دولت و نظام منشا خیر و برکت بوده است.

وی در پایان یادآور شد: مشاوره شغلی یکی مباحث مهم در جامعه است که این  فعالیت جهاددانشگاهی با همکاری اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سال جاری به صورت جدی اجرایی می شود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

خرید فیلتر سرامیکی ریخته گری

قیمت و خرید فیلتر سرامیکی ریخته گری

قیمت و خرید فیلتر سرامیکی ریخته گری فیلترهای سرامیکی ریخته گری ابزارهای مهمی در صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد