چهارشنبه , ۹ آذر ۱۴۰۱

پایان ماموریت امدادی آتش‌نشانی در مناطق سیل‌زده امامزاده داوود

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پایان عملیات جست‌وجو و نجات این سازمان در ماموریت امدادی سیل امامزاده داوود(ع) خبرداد.

سید جلال ملکی، در گفت‌وگو با ایسنا درباره اتمام عملیات آتش‌نشانان تهران در امامزاده داوود اظهار کرد: امروز یک تیم متشکل از چهار فرمانده آتش‌نشانی تهران برای انجام بازدید و بررسی‌های نهایی به محدوده امامزاده داوود اعزام شدند و فعالیت عملیاتی این سازمان در محدوده امامزاده داوود از امروز به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: با هماهنگی ستاد بحران کار سازمان آتش‌نشانی تهران به پایان رسیده‌است. البته ممکن است تیم‌هایی از سایر سازمان‌ها در محل حضور داشتند باشند اما کار عملیاتی سازمان آتش‌نشانی تهران به پایان رسیده است. 

بیشتر بخوانید 

خارج کردن جسد زن جوان از قسمت شمالی صحن امامزاده داوود

ادامه عملیات جست و جو در محدوده امامزاده داوود

کشف ۵ جسد دیگر در سیل امام‌زاده داوود

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران محدوده امامزاده داوود در حوزه استحفاظی این سازمان نبوده اما پس از وقوع حادثه سیلاب  آتش‌نشانان تهران جزو اولین نیروهای امدادی حاضر در این منطقه بودند. نیروهای این سازمان از حوالی ساعت دو بامداد روز ششم مرداد ماه، در محل وقوع حادثه حضور پیدا کردند و عملیات جست‌وجو از سوی نیروهای این سازمان تا روز جاری ادامه داشت. 

انتهای پیام

حتما ببینید

ترور و شهادت یکی از کارکنان سپاه در اصفهان

ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مسلحانه علیه یک تن از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *