فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پرونده مدیران پالایشگاه نفت تهران از پرونده پیمانکاران جداست

به گزارش خبرگزاری تایمز، ساعاتی پیش یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تایمز، از بازداشت ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران به دلیل تخلف در زمینه تغییر کاربری، قطع اشجار و فاکتورسازی در خرید مایحتاج خبر داد.

به گفته این منبع آگاه، دستگیری متهمان این پرونده در ماه‌های اخیر پس از آن صورت گرفت که  اسنادی از بروز تخلف در فاکتورهای خرید مایحتاج پالایشگاه مشاهده شده که پس از بررسی منجر به تشکیل پرونده شد.

پس از انتشار این خبر، شاکر خفایی، مدیرکل روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، گفت: هیچ کدام از مدیران این پالایشگاه دستگیر نشده‌اند.

وی افزود: موضوع مورد اشاره در اخباری که در این خصوص در رسانه‌ها منتشر شده، مربوط به تخلفی است که توسط یکی از شرکت‌های پیمانکار در پالایشگاه تهران رخ داده، موضوع مربوط به چند ماه پیش است که خود پالایشگاه این موضوع را کشف کرده و به نهادهای نظارتی و قضایی اطلاع داده و با پیمانکار متخلف نیز برخورد شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازخرید معکوس بانک مرکزی چین

اما آرش ناصر پیرسرایی رئیس دادگاه بخش کهریزک در واکنش به اظهارات مدیرکل روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تایمز در ری، ضمن تأیید دستگیری ۴ نفر از مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران گفت: دستگیری مدیران داخلی پالایشگاه نفت تهران صحت دارد و پرونده رسیدگی به تخلفات مدیران در ۲ شعبه دادگاه کهریزک مفتوح و در حال بررسی است.

وی افزود: ۴ مدیر دستگیر شده پالایشگاه جدای از دستگیری ۴ شرکت پیمانکاری بوده است و تخلفات مدیران در زمینه تغییر کاربری، قطع اشجار و تقلب در فاکتورهای خرید بوده و در حوزه قضایی بخش کهریزک در حال پیگیری است.

رئیس دادگاه بخش کهریزک در پایان با تاکید بر اینکه پرونده تخلف در پالایشگاه تهران بسیار سنگین است، گفت: جزئیات پرونده پس از رسیدگی کامل به موضوع اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

۷ میلیون نفر در صدک بندی یارانه‌ جابجا می‌شوند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، علیرضا عسگریان با اعلام اینکه از جمعیت ۸۵ میلیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد