سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱

پیش بینی وزش باد خیلی شدید همراه با گرد و خاک در نیمه جنوبی استان تهران

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با فعالیت متناوب سامانه بارشی آسمان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی خیلی شدید همراه با خیزش موقت گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.

 به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با فعالیت متناوب سامانه بارشی، آسمان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی خیلی شدید همراه با خیزش موقت گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی استان و برای پنجشنبه بعدازظهر (۱۸ فروردین)، شنبه بعدازظهر (۲۰ فروردین) و روز یکشنبه (۲۱ فروردین) در بعضی ساعات بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود. طی این مدت کاهش نسبی دما را خواهیم داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی و فیروزکوه (امین آباد) با کمینه دمای ۶ درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

 طبق این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۹ فروردین) نیمه‌ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه (۲۰ فروردین) ابری در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

حتما ببینید

ترور و شهادت یکی از کارکنان سپاه در اصفهان

ایسنا/اصفهان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان از اقدام مسلحانه علیه یک تن از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *