فیلترهای سرامیکی ریخته گری

چرایی شدت تصادفات در سمنان/ افزایش ۶۰ درصدی جانباختگان جاده‌ای در کشور

ایسنا/سمنان  رئیس پلیس راه کشور بالا بودن میانگین سرعت خودروها در محورهای استان سمنان را مهمترین عامل موثر در شدت بالای سوانح جاده‌ای این استان پهناور و پرتردد ارزیابی کرد.

سردار حسن مومنی، شامگاه گذشته و در سفر به سمنان با بیان اینکه در ۷ ماهه امسال، با افزایش ۶۰ درصدی جانبختگان در استان بر اثر تصادفات مواجه بودیم ادامه داد: کاهش ۸ درصدی جانباختگان بر اثر تصادفات در شهریور ماه سال جاری در استان، نشان از حساسیت استاندار محترم و پای کار بودن دستگاه های اجرایی استان دارد.

وی با اشاره به کویری بودن جاده‌ها در استان سمنان گفت: از لحاظ بصری جاده‌های استان بی روح بوده و باعث خستگی و خواب آلودگی و واژگونی وسایل نقلیه خواهد شد.

رئیس پلیس راه کشور اضافه کرد: همچنین بالا بودن متوسط سرعت در راه های استان نسبت به میانگین کشوری، شدت تصادفات در راه های استان را افزایش داده است.

سردار مومنی بر لزوم بهبود شرایط جاده‌ای در استان تاکید و تصریح کرد: ایجاد استراحتگاه های بین راهی باید به منظور کاهش تصادفات در راه های استان در دستور کار قرار گیرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و هراز/ روند افزایشی تصادفاتجاده‌ای در روزهای ابتدایی تعطیلات

وی از شناسایی محورهای پرخطر استان خبر داد و افزود: محورهای پر ریسک در استان‌ مشخص شده است، این موارد باید در اولویت اقدامات شورای راهبری تصادفات استان به منظور ایمن‌سازی قرار بگیرد.

 رئیس پلیس راه کشور خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت استان در قالب مشارکت های اجتماعی برای ایمن سازی راه های استان به بهترین شکل‌ممکن‌ استفاده شود.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: کانالیزه کردن پلیس راه‌های استان به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت به حوادث جاده‌ای افزود:  پس از ده سال برای اولین بار جلسه شورای راهبری تصادفات کشور به ریاست شخص رئیس جمهور برگزار شد که امری ارزشمند است.

رئیس پلیس راه کشور به اجرای طرح زمستانه در سراسر کشور اشاره و یادآوری کرد: طرح زمستانه پلیس در راه ها، از ۲۳ آذر سال جاری در سطح کشور آغاز و اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بازداشت ۲ برادر جنایتکار در جنوب تهران / قتل بی‌رحمانه مرد جوان با ضربات چاقو

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح امروز دوشنبه ششم آذرماه، مرگ مشکوک مرد جوانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد