شنبه , ۵ آذر ۱۴۰۱

کشف بیش از ۷۹ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس لرستان و کرمان

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از انهدام باند سوداگر مرگ و کشف بیش از ۷۹ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.

سردار یحیی الهی در بیان جزئیات این خبر بیان کرد: در تداوم طرح‌های عملیاتی و هدفمند پلیس در مبارزه با مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و کرمان در تحقیقاتی از انتقال و جاسازی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط یک باند سوداگر مرگ مطلع و برنامه‌ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز کردند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی ۳ نفر اعضای باند مورد نظر شناسایی و مشخص شد که با ۲ دستگاه پژو پارس در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های همجوار هستند.

فرمانده انتظامی لرستان، اظهار کرد: با اتمام تحقیقات میدانی پلیس و پس از کار دقیق اطلاعاتی به دست آمده، هماهنگی‌های لازم با پلیس کرمان برای اجرای عملیات دستگیری قاچاقچیان و کشف محموله مواد مخدر انجام شد.

این مقام انتظامی استان، گفت: سرانجام تیمی مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر لرستان و کرمان پس از هماهنگی با دستگاه قضائی به محل مربوطه اعزام و موفق شدند ۲ خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف و در بازرسی از آنها ۷۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف شد. سردار الهی در پایان با اشاره به دستگیری ۳ نفر اعضای باند مربوطه، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر از اولویت های اصلی پلیس است و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام

حتما ببینید

شرور مسلح بازداشت شد/ دستگیری عامل همکاری با رسانه‌های معاند در جنوب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف یک قبضه سلاح جنگی و نیز بازداشت فردی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *