فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آثار اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در عدالت در پرداختی‌ها

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان این که قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری به عدالت در پرداخت کمک می‌کند، گفت: این قانون از دی ماه سال گذشته اجرا شده و پرداختی حاصل از اجرای آن از اواخر بهار امسال انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، عباس عبادی در دومین روز از سال نو به صورت سرزده از بیمارستان‌های شهید لواسانی تهران و سوم شعبان شهرستان دماوند بازدید کرد و ضمن تبریک سال نو به پرستاران و کادر بهداشت و درمان به سوالات آنها پاسخ و برای رفع دغدغه‌ها و مطالبات، قول پیگیری و مساعدت داد.

وی در این بازدید از بخش‌های مختلف این مراکز درمانی بازدید و روند درمان و ارائه خدمات مراقبتی به بیماران را بررسی کرد.

معاون پرستاری وزارت بهداشت در حاشیه این بازدید در گفت‌وگویی با پرستاران با ابراز تاسف از مصوب‌نشدن تبدیل وضعیت کادر بهداشت و درمان فعال در بحران کرونا در بودجه سال جاری گفت: این موضوع به عنوان یک مطالبه جدی در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران پیگیری خواهد شد و امیدوارم مجلس در سال جدید اهتمام ویژه به این موضوع داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - پوسیدگی دندان جزو بیمه می شود؟

عبادی گفت: اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری از دی ماه سال گذشته عملیاتی شده منتها با توجه به میانگین شش ماه تاخیر پرداخت، وصولی تعرفه‌ کارانه نظام جدید احتمالا در سال جاری و از اواخر بهار اتفاق خواهد افتاد و نحوه محاسبه‌اش از اول دی بر اساس دستورالعمل جدید خواهد بود.

وی اظهار داشت: همکاران پرستار نقش کلیدی و اساسی در دسترسی مردم به خدمات سلامت دارند و برای این که بتوانیم نقش و خدمات‌مان را تخصصی‌تر و گسترده‌تر ارائه دهیم باید نقش پرستار را از بیمارستان به جامعه تسری دهیم و برای رسیدن به این هدف برنامه داریم.

بنا بر اعلام وبدا در این بازدید دکتر سعید لک، معاون مدیر کل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری، فروغ مولا، مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، و مدیران بیمارستان شهید لواسانی دکتر عبادی را همراهی کردند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

برگزاری مرحله غیرمتمرکز بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۳۱ فروردین-تایمز

علی صدر با اعلام این خبر، گفت: مرحله غیرمتمرکز بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *