فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آدم‌ربایی زن جوان توسط یک راننده خودرو در شرق تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، اوایل مهرماه امسال، زن جوانی به شعبه هفتم دادسرای امورجنایی تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل بازپرس غلامحسین صادق‌زاده قرار گرفت، اظهار کرد: از خانه خود در شرق تهران خارج شدم و در خیابان یک تاکسی زردرنگ گرفتم اما در مسیر ناگهان راننده مسیرش را تغییر داد اما وقتی به این ماجرا اعتراض کردم او گفت که مامور پلیس است و حکم جلب من را دارد؛ در ادامه پس از اینکه خودرو را ترک کردم  متوجه شدم  مرد جوان مامور قلابی بوده است.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده با دستور بازپرس جنایی تحقیقات آغاز و در نخستین گام مشخص شد که شاکی پرونده با فردی اختلاف شخصی داشته و راننده تاکسی اجیر شده تا با اجرای نقشه قبلی و جعل عنوان مامور نیروی انتظامی زن جوان را به اداره پلیس ببرد تا بازداشت شود اما موفق نشده است.

به دنبال کشف این سرنخ، بازپرس جنایی به ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستور داد تا با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا هویت راننده تاکسی زردرنگ شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف بیش از ۳ هزار میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی ۲۴ساعت گذشته

به گزارش تایمز، تحقیقات در رابطه با این پرونده در شعبه هفتم دادسرای امورجنایی ادامه دارد و ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی برای بازداشت متهم وارد عمل شده‌اند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

مرگ نوزاد ۶ماهه در بیمارستان مفید "مرگ مشکوک" است/ با مقصران برخورد می‌شود؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح پنجشنبه نهم آذر ماه، یک نوزاد ۶ماهه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد