فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آدم‌ربایی زن جوان توسط یک راننده خودرو در شرق تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، اوایل مهرماه امسال، زن جوانی به شعبه هفتم دادسرای امورجنایی تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل بازپرس غلامحسین صادق‌زاده قرار گرفت، اظهار کرد: از خانه خود در شرق تهران خارج شدم و در خیابان یک تاکسی زردرنگ گرفتم اما در مسیر ناگهان راننده مسیرش را تغییر داد اما وقتی به این ماجرا اعتراض کردم او گفت که مامور پلیس است و حکم جلب من را دارد؛ در ادامه پس از اینکه خودرو را ترک کردم  متوجه شدم  مرد جوان مامور قلابی بوده است.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده با دستور بازپرس جنایی تحقیقات آغاز و در نخستین گام مشخص شد که شاکی پرونده با فردی اختلاف شخصی داشته و راننده تاکسی اجیر شده تا با اجرای نقشه قبلی و جعل عنوان مامور نیروی انتظامی زن جوان را به اداره پلیس ببرد تا بازداشت شود اما موفق نشده است.

به دنبال کشف این سرنخ، بازپرس جنایی به ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستور داد تا با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا هویت راننده تاکسی زردرنگ شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تاوان سنگین برای ورود غیرمجاز به محوطه شیرها در باغ‌وحشغنا

به گزارش تایمز، تحقیقات در رابطه با این پرونده در شعبه هفتم دادسرای امورجنایی ادامه دارد و ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی برای بازداشت متهم وارد عمل شده‌اند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

دو قطبی‌سازی خطرناک بر سر حجاب

دیدارنیوز _ صالح نقره‌کار*: ضرورت‌های کشور ایجاب می‌کند تا مسوولان بر مبنای ضوابط و نظامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *