فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آشنایی کودکان با زندگی امام زمان (عج) با چند پرسش و پاسخ

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، کتاب «پرسش و پاسخ مهدوی» با موضوع آشنایی کودکان و نوجوانان با امام زمان (عج) روانه بازار نشر شد.

مادر جهانی زندگی می‌کنیم که سرتاسرآن، پر از ظلم و ستم، دشمنی، قتل و غارت شده و خوبی‌ها تبدیل به بدی‌ها و بدی‌ها تبدیل به خوبی شده است. ثروتمندان به فقرا، زور می‌گویند و انسان‌های بی‌دین و بی‌ارزش، قدرتمند شده‌اند. گناه و پلیدی، کار عادی شده و انجام دادن کار خوب و ثواب کم شده است. تنها راه نجات از این پلیدی‌ها، زشتی‌ها و حفظ خود از دسیسه‌های شیطانی، تمسک و دوستی با اهل بیت پیامبر و امامان معصوم و جانشینان آنهاست.

امام زمان ما، امام مهدی(عج) است که بنابر مصلحت الهی در غیبت به سر می‌برد و جانشینان ایشان، مراجع تقلید و ولی فقیه هستند. نخستین راه برای پیروزی برشیاطین، آشنایی با امام زمان (عج) است. ما با شناخت ایشان، چراغ امید و هدایت را در قلب خود روشن کرده و راه نجات را می‌یابیم.

کتاب «پرسش و پاسخ مهدوی» به صورت پرسش و پاسخ و با تصاویر جذاب کودکان و نوجوانان را با زندگی امام زمان (عج) و آینده ظهور ایشان آشنا می‌کند و داستان بعضی از تشرفات به خدمت ایشان را نقل می‌کند. پاسخ های این کتاب غالباً از احادیث مشهوری گرفته شده که در رابطه با زندگانی امام زمان (عج) در کتاب‌های شیعه آمده است. این کتاب به صورت ساده و روان توسط «علی شعیبی» تدوین شده و با تصویرگری عاطفه فتوحی توسط انتشارات کتاب جمکران وارد بازار کتاب شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فاطمه گودرزی: راهکار "امنیت‌بخشی به بانوانسینما" را جمعی از بزرگان این حرفه تعیین کنند/ خانواده‌هااز بازیگر شدن فرزندانشان هراس دارند

کتاب , ادبیات کودک و نوجوان , امام زمان (عج) ,

انتهای پیام/ 

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

پاسخ به مسائل دینی با هوش مصنوعی ممکن نیست-تایمز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا قائمی‌نیا، عضو هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *