فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دیگر آموزش‌وپرورش از ۱۷ بهمن

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای استخدام مشاور، مربی امور تربیتی، مربی بهداشت و معلم ورزش از عصر امروز سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ در سایت جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir آغاز می‌شود.

داوطلبان از امروز سه شنبه ۱۷ بهمن تا روز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ برای ثبت‌نام فرصت دارند.

در این مرحله ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور تخصصی استخدام می‌شوند.

داوطلبان می‌توانند در هر سه آزمون استخدام آموزگار، دبیر و هنرآموز و مشاغل کیفیت بخشی شرکت کنند و ملاک استخدام در آزمون آموزش و پرورش بعد از طی مراحل ارزیابی تکمیلی، اولین نتیج نهایی آزمون (نتیجه قطعی متقدم) اعلام شده از سوی جهاد دانشگاهی یا سازمان سنجش است.

هزینه ثبت‌نام در این آزمون ۳۶۸ هزار تومان است.

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت جهاد دانشگاهی قرار می‌گیرد و آزمون در روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کنترل پهپادی محورهای استان سمنان در سفرهای نوروزی

زمان اعلام نتایج آزمون، یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود.

در این آزمون ایثارگران سهمیه ۲۵درصدی دارند که شامل جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر، مادر، خواهر و برادر شهید هستند.

ایثارگران با سهمیه ۵ درصد عبارتند از: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد، فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت.

آزمون استخدامی شامل دو مرحله، امتحان کتبی و ارزیابی تکمیلی است.

آزمون استخدامی , وزارت آموزش و پرورش ,

داشتن تابعیت ایران. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌شده در قانون اساسی. التزام به قانون اساسی. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان. داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی به‌موجب آرای قطعی مراجع قضایی و ذی‌صلاح. داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قول نمایندگان مجلس برای تامین اعتبار خرید دوربین البسهپلیس

افرادی که مجاز به شرکت در آزمون استخدامی نیستند عبارتند از افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرایی. انفصال‌شدگان دائم از خدمت و یا اخراج‌شدگان توسط آموزش‌و‌پرورش. افرادی که به‌موجب آرای مراجع قضایی و ذی‌صلاح از خدمات دولتی منع شده باشند. افرادی که دارای تعهد انجام کار به سایر مؤسسات یا دستگاه‌های اجرایی باشند. دارندگان مدرک تحصیلی معادل در شرایط احراز رشته تحصیلی. دارندگان مدارک تحصیلی پایین‌تر از شرایط احراز رشته تحصیلی هر شغل. دارندگان تابعیت مضاعف.

شرایط اختصاصی استخدام

 داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام و داشتن حداکثر ۴۰ سال تمام (متولدین ۱۳۶۲٫۱۱٫۱۲ تا ۱۳۸۲٫۱۱٫۱۲) برای دارندگان لیسانس و فوق‌لیسانس تا اولین روز ثبت‌نام در آزمون.

در شغل مشاور برای دارندگان مدرک تحصیلی دکترا، حداکثر سن ۴۵ سال خواهد بود.

پذیرفته شدگان نهایی در آزمون استخدامی باید در دوره یک ساله مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند.

پذیرش در این آزمون به صورت بومی است بنابراین بعد از قبولی نهایی، خارج شدن نیرو از بوم خدمت شهرستان به منزله قطع رابطه استخدامی است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سقوط سه قلوهای دشتستانی در درّه

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

ایران در امنیت است/ هیچ خطری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن را تهدید نمی‌کند

سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز اظهار کرد: پلیس‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد