فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آماده‌باش کشتی‌های گردشگری برای سفرهای نوروز

مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از الحاق چند فروند کشتی گردشگری در آبادان به ناوگان موجود تا قبل از پایان امسال خبر داد.

کامبیز مالکی‌زاده اظهار کرد: با توجه به استقبال گردشگران و مسافران از گردشگری دریایی، با چند شرکت خدمات مسافری مذاکراتی انجام شده تا کشتی‌هایی را برای گردشگری دریایی در اروندرود آماده‌سازی کنند. چند شرکت کشتیرانی آمادگی خود را برای آماده‌سازی کشتی گردشگری در هفته‌های آینده منتهی به پایان سال اعلام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کشتی گردشگری دریایی که در ۱۰ روز اخیر فعالیت خود را در آب‌های اروندرود شروع کرد هم‌اکنون به علت تعمیرات خود متوقف کرده است، افزود: این کشتی هم‌اکنون در بندرگاه خرمشهر در حال تعمیر است و به زودی پس از پایان تعمیرات به بندرگاه آبادان بازخواهد گشت.

مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ضمن ابراز نگرانی از بروز مشکلات فنی برای شناور گردشگری دریایی اظهار کرد: خرابی و بروز مشکلات فنی برای هر کشتی یک امر طبیعی و عادی است و مردم آبادان نباید نگران این موضوع باشند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تلاش قیمت جهانی طلا به کجا خواهد رسید؟

مالکی‌زاده به مردم و گردشگرانی که از مناطق دور و نزدیک برای دیدن جاذبه‌های طبیعی اروندرود به آبادان سفر می‌کنند اطمینان داد کشتی‌های جایگزین در راه هستند و جای نگرانی نیست.

وی به استقبال کم‌نظیر مردم آبادان و گردشگران از راه‌اندازی نخستین کشتی گردشگری که ظرفیت ۲۰۰ نفر را دارد اشاره کرد و افزود: کشتی گردشگری دریایی یک مطالبه عمومی است و مدیریت این بندر اجازه نخواهد داد خط گردشگری دریایی در اروندرود متوقف شود.

به گزارش سازمان بنادر و کشتیرانی، پیش‌بینی شده در ایام نوروز حدود یک میلیون گردشگر از آبادان دیدن کنند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سرویس کولر‌های آبی تا ۳۰ درصد مصرف انرژی را کاهش می‌دهد-تایمز

قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: افزایش دمای هوا موجب افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *