فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آمادگی بنادر بوشهر برای پذیرش کشتی‌های ۳۰ هزار تنی 

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر از آمادگی پذیرش کشتی‌های حامل کالاهای اساسی تا ظرفیت ۳۰ هزار تن در بنادر بوشهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، ‌ محمد شکیبی‌نسب در خصوص اعلام آمادگی بنادر بوشهر به منظور انجام عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در کشور  گفت: بنادر استان بوشهر دارای بالاترین نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای کیسه‌ای در بین بنادر کشور هستند و در بخش کالاهایی نظیر برنج با سایر بنادر اختلاف عملکرد خود را نشان داده‌اند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر با اشاره به اینکه ۱۲ کشتی طی سال ۱۴۰۰ در این رابطه به بندر بوشهر اختصاص پیدا کرد اما در سال جاری تاکنون هیچ کشتی تخصیص داده نشده است، افزود: بنادر بوشهر برای پذیرش کشتی‌های حامل کالاهای اساسی تا ظرفیت ۳۰ هزار تن آمادگی کامل دارند.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی شکیبی‌نسب ادامه داد: در بخش غلات و کالاهای کیسه‌ای نظیر برنج و شکر نیز این آمادگی کامل در بنادر بوشهر وجود دارد و زیرساخت‌های مورد نیاز فراهم است و از تجهیزات و امکانات لازم برای تخلیه کالا نیز برخوردار هستیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  موافقان و مخالفان/ رییسی چرا نیامد؟/دفاع فاطمی‌امین

وی با اشاره به اینکه بندر بوشهر دارای ۲۶۰۰ متر اسکله است، بیان کرد: با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته امیدوار هستیم شاهد تخصیص کشتی‌های حامل کالاهای اساسی جهت تخلیه‌ و بارگیری کالا باشیم.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

کد مورس همستر کامبت امروز ۵ تیر + آموزش وارد کردن

فهرست عناوین Toggle کد مورس همستر ۵ تیر کد مورس یا رمز امروز ۴ تیر همستر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *