فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آمار مسافران با افزایش برودت هوا افزایش یافت؛ افزایش ۱۰۰۰۰۰نفری مسافران مترو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به اینکه همه‌ساله در فصل سرما و به‌دلیل اینکه در زمان بارندگی ترافیک تهران افزایش می‌یابد، تمایل شهروندان به استفاده از مترو بیشتر می‌شود، گفت: در هفته اول بهمن ماه، با توجه به کاهش دمای هوا و بارش باران و ترافیک سنگین در خیابان‌های پایتخت، شاهد افزایش مسافران مترو بودیم.

وی افزود: در روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ آمار مسافران روزانه مترو از مرز یک میلیون و ۶۵۴ هزار نفر عبور کرد که در مقایسه با هفته قبل نشان از افزایش صدهزارنفری مسافر دارد.

درستی تصریح کرد: در روزهایی که شاهد بارش نزولات آسمانی هستیم پیش‌بینی این افزایش آمار مسافری را داریم و همه تمهیدات لازم برای اعزام به‌موقع قطارها انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه “متروی تهران امروز همه توان خود را برای ارائه خدمات به‌کار گرفته است” خاطرنشان کرد: در ساعاتی که با استقبال مسافری مواجه می‌شویم سعی می‌کنیم با اعزام قطارهای فوق‌العاده قطارها از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف ۷۰ درصدی جرایم سرقت در کشور

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

ایران در امنیت است/ هیچ خطری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن را تهدید نمی‌کند

سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز اظهار کرد: پلیس‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد