فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اخراج سروش رفیعی صحیح بود-تایمز


نوذر رودنیل کارشناس داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره قضاوت موعود بنیادی فر در بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: گل اول پرسپولیس درست بود. داور مسابقه در نیمه اول به سروش رفیعی و بازیکن نساجی  اخطار داد که  هر ۲ کارت زرد  صحیح بود. البته نیمه اول مشکل خاصی نبود و تیم داوری قضاوت خوبی داشت. در دقیقه ۵۰ اخطار دوم به رفیعی و اخراجش درست بود به خاطر اینکه این بازیکن یک بی پروایی انجام داد و از طرفی حمله موثر حریف هم گرفت. در  دقیقه ۶۵ در محوطه جریمه پرسپولیس ادامه بازی درست بود، چون خطایی رخ نداده است.  

او افزود: گل دوم پرسپولیس در دقیقه ۶۹ به ثمر رسید، اما دوربین صدا و سیمای مازندران نشان نداد که قبل از گل خطایی رخ داده است یانه! که نساجی‌ها اعتراض شدیدی کردند. بازیکن نساجی که آسیب دیده بود اعتقاد داشت که توپ را به بیرون بیاندازند، اما بازی جوانمردانه و فیرپلی قانون نیست و اختیاری هست. من می‌توانم توپ را بیرون بزنم یا نزنم و کسی نمی‌تواند به من انتقاد و جریمه ام کند، چون قانون نیست و توصیه‌های بین المللی است.  

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پایان رقابت‌های دوومیدانی بانوان کشور با قهرمانی تیم تهران-تایمز

رودنیل گفت: در دقیقه ۷۵ به علت تاخیر در شروع مجدد بازی باید داور به بیرانوند اخطار می‌داد، چون خیلی مکث کرد. متاسفانه تصویربرداری این بازی بسیار ضعیف بود. البته داور مسابقه خیلی از سوت‌ها را به نفع پرسپولیس زد و چند تا از اخطار‌ها را می‌توانست به هر ۲ تیم ندهد و اخطار‌های بی مورد کمتر باید می‌داد. در دقیقه ۹۴ بازیکن نساجی کاری نکرد که داور  به او اخطار داد.  


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

جلسه‌ای با نکونام نداشتم/ ۳ بازیکن جذب خواهیم کرد-تایمز

۲۲:۲۹ – ۲۸ تير ۱۴۰۳ فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پس از تمرینات این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *