فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اسرائیل توانایی موشک‌های ایران را دید-تایمز


مجید واشقانی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حمله تنبیهی ایران به رژیم صهیونیستی گفت: حمله ایران به اسرائیل لازم و درست بود. من هم مخالف جنگ هستم، اما در برخی زمان‌ها شرایط به جایی می‌رسد که چاره‌ای جز اینگونه واکنش نشان دادن باقی نمی‌ماند.

وی افزود: سال‌ها گفتند که ایران هیچ چیز نمی‌تواند بسازد و این موشک‌ها هم حلبی و فتوشاپ هستند و با این سخنان ایران را مورد تمسخر قرار می‌دادند؛ حالا دیشب دیدند که واقعی بود.

واشقانی با تاکید بر اینکه امنیت ملی در اولویت تصمیمات هر کشوری است، تصریح کرد: برخی، سال‌ها برد موشک‌ها و پهپاد‌های ما را زیر سوال می‌بردند، اما حالا دیدند که اینها چگونه می‌تواند به رژیم صهیونیستی برسند.

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: اگر دیشب حتی یک موش هم در بیابان کشته می‌شد ایران پیامش را رسانده بود، اما ما که نمی‌خواستیم تلفاتی داشته باشد. این‌ها سال‌ها گفتند که ما گنبد آهنینی داریم که حتی مگس از داخل آن رد نمی‌شود، اما دیشب دیدند که پهپاد‌های ما یکی یکی رد شدند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قرص آناهیل چه عوارضی دارد؟ | همه چیز درباره قرص آناهیل

وی خاطرنشان کرد: من صد در صد می‌دانستم که این اتفاق می‌افتد یعنی برایم غیر منتظره نبود و خدا را شکر موشک‌های ما توانستند از گنبد آهنینی که سال‌ها از آن افسانه‌ها ساخته بودند، عبور کنند.

منبع: فارس


Source link

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

نسل‌کشی در سربرنیتسا؛ درس دردناک تاریخ برای غزه-تایمز

۸۴ عضو سازمان ملل از جمله ایران پنجشنبه گذشته به پیش‌نویس قطعنامه‌ای رأی دادند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *