فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اسیدپاش تهرانی حین فرار با شلیک پلیس از پای درآمد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، سردار علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: دی ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره اسیدپاشی به یک نوجوان در یکی از مناطق مرکزی شهر تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند نوجوانی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود در یکی از ایستگاه‌های بی‌آر‌تی تهران (محدوده آیت‌الله سعیدی) با فردی درگیر می‌شود که در ادامه آن فرد با استفاده از اسید، صورت آن نوجوان را مجروح می‌کند و سریعاً متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی بیان کرد: کارآگاهان در ادامه با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی دریافتند که ۳ فقره اسیدپاشی مشابه در سطح شهر تهران اتفاق افتاده است که بلافاصله پرونده‌ها برای رسیدگی به  اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع می‌شود.

ولی‌پور گودرزی گفت: کارآگاهان در ادامه با انجام اقدامات گسترده پلیسی و گشت‌های نامحسوس موفق شدند در یکی از خیابان‌های جنوب تهران حین گشت‌زنی فرد مذکور را با مشخصات ظاهری اعلام‌شده شناسایی کنند و در یک عملیات پلیسی اقدام به دستگیری وی کنند اما متهم در ادامه ضمن مقاومت، پا به فرار گذاشت که کارآگاهان با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی و سپس شلیک تیر به کمر به پایین متهم وی را متوقف و دستگیر و متعاقباً به بیمارستان منتقل می‌کنند و وی فوت می‌کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  خانواده‌ فوتی های حادثه سیل تهران جهت تعیین هویت متوفی بهپزشکی قانونی مراجعه کنند

وی در ادامه بیان داشت: کارآگاهان در بررسی از ساک همراه متهم تعدادی بطری حاوی اسید کشف کردند و از مخفیگاه وی یک گالن ۲۰لیتری اسید نیز کشف کردند و به اداره شانزدهم انتقال داده شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس “امنیت شهروندان” است که در همین راستا پلیس با هیچ کسی تعارف ندارد و با اخلالگران نظم و امنیت عمومی در جامعه با قاطعیت هرچه تمامتر برخورد خواهد کرد و هیچ اغماضی در این کار پذیرفته نیست.

انتهای پیام/+

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *