فیلترهای سرامیکی ریخته گری

اعتراف مرد جوان به قتل دخترش در خانه مجردی شرق تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آذر ماه امسال، مرگ مشکوک دختر جوانی در خانه‌ای در شرق تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه موردنظر با جسد زن ۲۱ ساله ای مواجه شدند که هدف ضربات متعدد چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتوله در خانه مجردی‌ خود توسط پدرش، قربانی شده است؛ در نخستین گام، متهم از سوی کارآگاهان بازداشت شد.

متهم در جریان تحقیقات ابتدایی گفت: چندی قبل دخترم ازدواج کرد اما طولی نکشید که به دلایل شخصی از همسرش طلاق گرفت؛ مدتی نگذشته بود که او از سوی پسر جوانی اغفال شد و با گرفتن ۳۰۰ میلیون تومان پول از من به صورت مخفیانه خانه را ترک کرد که فقدان دخترم را به پلیس اطلاع دادم و فرزندم خیلی زود پیدا شد اما متوجه شدم با پول‌هایی که از من گرفته، خانه مجردی تهیه کرده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تجدیدنظر در ساختار نیروی انتظامی می‌تواند جلوی هزینه‌هایبی‌مورد را بگیرد

او ادامه داد: پس از این ماجرا به مدت ۳ روز به خانه مجردی رفتم تا دخترم را راضی کنم به خانه‌ام برگردد اما او قبول نکرد و همین موضوع باعث شد تا عصبانی شوم  و با ضربات چاقو، وی را  هنگامی که داشت صورتش را با آب می‌شست به قتل برسانم؛ در یک لحظه، کنترل خود را از دست دادم و قصد ارتکاب قتل را نداشتم؛ پشیمان هستم و دخترم را خیلی دوست داشتم.

به گزارش تایمز، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

اعتراض به حداقل حقوق ۱۴۰۳ معلمان و کارکنان دولت

  دیدارنیوز: در راستای اعتراض به حداقل حقوق معلمان و کارکنان دولت کارزاری تشکیل شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *